Czy mozna zrobić różne formatowania dla różnych tabel w css ?

0

Mam style tabeli wyglada to na przykład tak:

table {width:620px; background:#f5f4f2; }
table td {border:#e8e9ea 1px solid; border-collapse:collapse; padding-top:5px; padding-bottom:5px; text-align:center;}
table tr th {background:#B2070F; border-left:#e8e9ea 1px solid; border-collapse:collapse; font:12px/20px Verdana,  sans-serif; color:#fff; padding:8px 0 8px 0; font-weight: bold;}
table tr th+th {width:148px;}
table tr th+th+th {width:172px;}
table tr th+th+th+th {width:126px;}
table tr td:first-child {font:12px/20px verdana,  sans-serif; color:#636161; padding-left:20px; text-align:left; }
table tr td {font:12px/20px verdana,sans-serif; color:#636161; padding-left:20px; text-align:left; }

Na jednej ze stron mam tabelkę i ona sobie używa tego stylu. Natomiast chciałem podpiąć jqtransform to taki zestaw jquery gdzie zmienia się pola formularza żeby ladnie wyglądały. i one właśnie sprawiają że na formularzu TEXTAREA wygląda brzydko bo jakieś kreski się robią i koliduje to z pierwszymi dwoma i ostatnimi dwoma wpisamy w tym powyższym csssie.

Jak to zrobić zeby moja tabelka korzystała z tego CSSa ? a tabelka z jqtransform żeby nie korzystała z tych ogólnych ustawień? Obecnie mam tak że na stronie z tabelka dołączam właśnie powyższy styl z pliku a na innych stronach go nie ma więc nie koliduje to w obecnej chwili ale może jest jakieś profesjonalne wyjście ?

0

dodaj do swojej tabelki jakąs klasę (

), a swoje style zrób następująco, te dotyczące tabeli przepisz (zamiast "table...." zrób "table.przykladowaKlasa..."),np. table.przykladowaKlasa {width:620px; background:#f5f4f2; }</p>
0

Użyj klasy

table.blabla
{
....
}
<table class="blabla">

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1