JavaScript - problem ze skasowaniem DIV'a

0

witam mam następujący problem,
chcę aby w razie wyłączonego JavaScriptu nie wyświetlał się jeden div(bądź również zamieniał na diva, że potrzebna jest włączona obsługa JS) albo żeby przekierowywał na stronę główną z informacją, że trzeba włączyć JS aby wyświetlać stronę jest to niezbędne gdyż piszę system testowania wiedzy i każdy test wykonywany jest w czasie 15minut i w momencie wyłączenia JS można go wykonywać nawet dzień.
Mój kod wygląda w sposób następujący

<title>jQuery - podstawy</title> <script type="text/javascript" src="jquery-1.5.js"></script> <script type="text/javascript"> $(function(){ // dodajemy paragraf po divie content z klasa nowa $('

to jest nowy paragraf

').addClass('nowa').insertAfter('#content'); //dodajemy txt przed divem w linii $('START!_').prependTo('#content'); //dodajemy txt po divie w linii $('_END!').appendTo('#content'); //filtr na wylaczona jave script w przegladarce klienta $('#no-script').remove(); }); </script> <style type="text/css"> .nowa{ color:#0F0; text-decoration:underline; } strong{ color:red; } </style> </head> <body>
Div Content

Aby strona działała w 100% nalezy włączyc obsługę JavaScript !

</body> </html>
0

A <noscript> nie zadziała?

0

tzn no-script na noscript, czy co?
bo nie zrozumałem Cię do końca.
pozdrawiam
STaN

0

jest taki tag html który nazywa się <noscript>
trochę podstaw html może zanim się zabierasz za coś

a czas powinien być liczony po stronie serwera a nie klienta

0

nie potrafię zrobić czasu po stronie serwera,
czas zrobiłem w JS,a ten <noscript> dziwnie działa w IE 6 więc odpada.
mogę prosić o dalszą pomoc?

0

pamiętaj, że przy odpowiednio wyszkolonym uzytkowniku zupełnie nie panujesz nad tym co się dzieje po stronie klienta, więc lepiej się dowiedz jak to zrobić czas po stronie serwera :]

ctzn. dziwnie?

0

raz widać raz nie, nie jest to najpewniejsze rozwiązanie.
Dokładnie wiem o tym i mam na to zabezpieczenie bo zrobiłem liczenie po stronie serwera ale JS wyświetlam po stonie uzytkownika, wiec jeżeli wyłączy JS to nie będzie widział czasu do końca testu:)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1