Zarobki na grach mmorpg

0

jak wiadomo na grach mmorpg duże firmy "botujace" zarabiają ogromne sumy i mam pytanie czy taki szary gracz da rade zarabiac i konkurowac z nimi? sprzedajac "zloto"

0

Jeśli jego ceny będą konkurencyjne to czemu nie.

0

Napisz sobie botka i jazda. =)

0

na grach mmorpg duże firmy "botujace"

Cudzysłów powinien być raczej na grach mmorpg duże "firmy" botujące. Cała tego typu działalność jest sprzeczna z prawem.

0

Przestępstwem jako tako sprzedawanie gold, itemów, postaci, nabijanie doświadczenia nie jest. Niezgodne jest to za to z regulaminami takich gier, więc nie bądź zdziwiony jak pewnego dnia oprócz komunikatu 'banned' na swoim koncie, za kilka tygodni dostaniesz w prezencie pozew z powództwa cywilnego (oni już sobie ładnie ubiorą w słówka to, w jaki sposób zaszkodziłeś firmie).
Dość dochodowym (i legalnym) interesem jest sprzedawanie poradników do takich gier. Do World of Warcraft jest ich w internecie masa, sam czytałem trochę o tym na blogu dziewczyny, która stworzyła pierwszy wideo-poradnik, przez ostatni rok zarobiła na nich ponad 100 tysięcy dolarów (sprzedawała go za około 50 dolarów, dodajmy do tego 7 milionów potencjalnych klientów i wychodzi ładna sumka).

0

Jeszcze rozumiem poradnik do np. WoWa , ale widziałem poradnik do Farmville albo nawet Fishville za 50$ (ponoć spora zniżka). To jest jak dla mnie chore...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1