Uniwersytet łódzki informatyki

0

Czy Uniwersytet łódzki ma dobra informatykę? Tzn. każdy w takich kwestiach ma swoje zdanie, ale przeglądam ich listę kierunków i ma tych informatyk dużo, nie wiem czym się różniących... Dlatego pytam, czy oni maja z tą informatyką coś nie tak?

0
sharpKiller napisał(a)

Czy Uniwersytet łódzki ma dobra informatykę? Tzn. każdy w takich kwestiach ma swoje zdanie, ale przeglądam ich listę kierunków i ma tych informatyk dużo, nie wiem czym się różniących... Dlatego pytam, czy oni maja z tą informatyką coś nie tak?

Studiuje na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ, i nie mam nic do zarzucenia. Na pierwszym roku nauczysz się języków Ada95 i C, oczywiście dużo matematyki (wydział matematyczny). Na drugim roku masz już cięższe przedmioty, masa projektów do oddania (C#, Java, itd). Prawdopodobnie na większości wydziałów różnych uczelni znajdziesz coś związanego z informatyką. Ja polecam mój wydział, jeśli masz więcej pytań to pisz.

0

Musiałeś w jakiś sposób zdecydować się na informatykę właśnie z tego wydziału. Czym różni się ona od pozostałych? Co sprawiło, że właśnie ona? Wiesz może w ogóle czym te informatyki się różnią?

0

ja jestem (prawie już "byłem") i oceniam bardzo negatywnie (do czego mam pełne prawo poświęcając 8 miesięcy z życia oraz pewne kwoty pieniędzy na utrzymanie ). Generalnie bardzo się zawiodłem.

Informatyka na wydziale fizyki nie dostała akredytacji, a to chyba mówi samo za siebie.

Generalnie jak idziesz po papier to powinieneś bez problemów przejść jak się przyłożysz, natomiast jak po wiedzę - to już Twoja sprawa, moją opinię masz w pierwszej linijce na ten temat).

pozdro

0

sharpKiller - a tak z ciekawosci zapytam - czemu uniwerek, a nie politechnika? Nie chce tutaj rozpetac zadnej wojny o wyzszosci jednego nad drugim, po prostu pytam, bo w Łodzi jest politechnika z informatyką na naprawde dobrym poziomie, wiec zastanawia mnie czemu rozwazasz tylko uniwerek.

0
cyriel napisał(a)

sharpKiller - a tak z ciekawosci zapytam - czemu uniwerek, a nie politechnika? Nie chce tutaj rozpetac zadnej wojny o wyzszosci jednego nad drugim, po prostu pytam, bo w Łodzi jest politechnika z informatyką na naprawde dobrym poziomie, wiec zastanawia mnie czemu rozwazasz tylko uniwerek.

Ja nie napisałem, ale do Łodzi składam na wszelki wypadek (wcześniej jest Wrocław i Poznan), a na politechnikę łodzką już złożyłem. Zastanawiałem się po prostu, czy i tutaj złożyć, ale postanowiłem, że dam sobie spokój bo szkół już zapas mam xD

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1