Junior .NET Web Developer Kraków

0

Szukam pracy w Krakowie jako Junior .NET Developer, interesuje mnie webowy projekt w ASP.NET MVC

Znacie firmy w Krakowie, które maja projekty w ASP.NET MVC? do której mogę aplikować? (chodzi mi, o wymienienie firm, które mają projekty w ASP.NET MVC w Krakowie, a nie uzyskanie pozwolenia na aplikacje) którą możecie polecić? pracuje ktoś w takiej firmie?

0

Tak znam. Tak możesz (i nie tylko dlatego, że Ci pozwalam, możesz do każdej, czemu nie? Najwyżej się nie dostaniesz.)
Mogę polecić... i tu trzeba się zatrzymać na chwilę.
Zależnie od projektu do którego byś trafił, w danej firmie może być świetnie, albo kiepsko. Kiedyś jeszcze w Rzeszowie miałem cudownego menago. Zespół obok miał jakiegoś %$%$% który ich wyzywał i krzyczał po nich. Wieczne nadgodziny itd. Ta sama firma. Nie wiem czego szukasz, żebym mógł Ci polecić dokładnie, ale na początek nie musisz wybrzydzać za bardzo. Za pół roku, rok na spokojnie możesz zmienić i przy okazji dostać podwyżkę o jaką będzie ciężko w aktualnej, jakkolwiek by nie była. Ważne, żebyś mógł się uczyć i nie rzeźbił w błocie.
Tak, pracuję w takiej firmie.

0

w pytaniu chodzi mi o uzyskanie informacji o firmach, które zatrudniaja /szukaja junior .net developerow (projekt yw asp.net mvc).
Konkretnie o nazwy firm i krótkie info ;)

0

-Comarch: jak jesteś studentem to całkeim ok,
-Making Waves: opinie mają bdb tylko wiadomo ciężej się zarekrutować,
-Vsoft: całkiem w porządku firma, dobra atmosfera
-Delphi: tutaj róznie z opiniami

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1