Firmy robiące w Pythonie (web) w Katowicach

0

Czy są w Katowicach jakieś firmy oprócz Clearcode, które robią w Pythonie webowym i oferują sensowną jakość pracy i płacy?

Interesuje mnie tylko webówka (Django, Flask, Tornado itp.) bo robienie testów czy devops mnie nie interesuje, a niestety wiele firm jak już potrzebuje kogoś do Pythona to właśnie do tego typu zastosowań.

Patrząc na oferty pracy trochę się zdziwiłem, że nawet we Wrocławu i Krakowie są tylko pojedyncze firmy gdzie można znaleźć pracę jak Python Developer, więc tym bardziej nie wiem jak to jest w Katowicach. Bo ogólnie wygląda na to, że jak chce się pracować w Pythonie to tylko Warszawa. A może po prostu w Pythonie robią mniejsze firmy i nie ogłaszają się na portalach z rekrutacją?

0

Obejrzyj bytomskie OpenE.

0
Wtorkowy Programista napisał(a):

Czy są w Katowicach jakieś firmy oprócz Clearcode, które robią w Pythonie webowym i oferują sensowną jakość pracy i placy

Dlaczego oprocz Clearcode? Byles tam na rekrutacji? Sam swego czasu myslalem zeby tam aplikowac. W Katowicach ogolnie chyba ciezko o wieksza firme co pisze tylko web, ostatnio sporo ofert jest z Krakowa

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1