Pomyłka adresu email przez rekrutatora

19
Edyta,

 

Taki młodziak byłby w obszarze zainteresowania FAB?

 

Jest sens procesowania Pana ?

 

Pzdr

 

P.A

Jako, że mam już doświadczenie - nie szukam pierwszej pracy to w czym problem? Oczywiście odpowiedziałem na omyłkowo wysłany e mail xD

1

Nieźle :D :D Widać jesteś młodziak :D

3

Może to dlatego, że mam w cv zdjęcie w bluzie ^^

1

Hehehe, myślę, że Pani z HRów musiała zrobić się mocno czerwona po otrzymaniu Twojej odpowiedzi i zdaniu sobie sprawy z pomyłki :P

0

mogles odpisac jej ze albo cie zarekomenduje albo zrobisz jej afere ;)

0

Poczekam na odpowiedź póki co ;]

11
Panie Adrianie,

najmocniej przepraszam za tamtego maila - korzystanie z Outlooka podczas gorączki jak widać mnie przerosło.

Co do młodego wieku jest wręcz przeciwnie, to atut i bardzo chętnie chcielibyśmy z Panem porozmawiać i mam nadzieję, że nam się uda.

Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę.

Pozdrawiam

XXXXX XXXXXXXX 

Jest i odpowiedź, tak to jest z Outlookkiem a co mówić podczas gorączki xD Chociaż nie jestem pewny czy nie chodzi aby o gorączkę świąteczną hehe

2

Pani lubi młodszych!
Kuj żelazo póki gorące!

0

Wymieniłem jeszcze kilka maili, ale pozwolę sobie nie udostępniać, w każdym razie mają po niedzieli się ze mną kontaktować hehe

7

Bardzo profesjonalne maile.
Jak ja dostaje maile od pań z hr to outluka poznaję po ' J ' :)

2

Haha, znajomy widzac J na koncu zdania myslal, ze pisza mu o jakiejs technologii javovej :)

0

większość_czcionek( windings( ' :) ' ) )=' J '

10

To ja ostatnio uczestniczyłem w rekrutacji i dostałem propozycję wykonania próbnego darmowego zlecenia, oczywiście za darmo (będziesz miał do portfolio)
oczywiście odmówiłem, pisząc, że wolontariatu nie uprawiam
dostałem odpowiedź pani kierowniczki:
"przykro mi, że tak to pan odbiera, ale to świadczy o człowieku"
:D

0

@czysteskarpety
To miał być faktycznie wolontariat czy zadanie sprawdzające, czy coś umiesz zamiast codility?

0

Jako, że napisał zlecenie to pewnie chodziło o wolontariat.

0

To był projekt kalendarza w grafice wektorowej dla jakieś firmy do druku (grafik DTP)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1