oferta na program j2me

0

witam,

oferuje zlecenie na program w j2me ,ktory umozliwi upload zdiec i filmow z telefonu komorkowego na web serwer. Skryptow po stronie serwera nie trzeba robic. Chodzi tylko o midlet na telefon,ktory umozliwi wybranie danego zdiecia(file browser) oraz wyslanie go na web serwer zwyklym HTTP file uploadem poprzez POST. Oczywiscie progress bar i potwierdzenie jest wymagane.

Upload mozna zrobic uzywajac interface javax.microedition.io.HttpConnection , nad file browser trzeba by bylo sie zastanowic. Jest cos tw api j2me FileConnection lecz nie zaglebialem sie glebiej w te materie, wiec nie jestem w stanie wjecej pomoc.

Wymagane sa rowniez UML diagramy struktury i dynamiki

Z braku czasu nie jestem w stanie sam tego zrobic a potrzebuje to do 10 stycznie. Wysokosc wynagrodzenia przedyskutuje z chetnym po konkretnym zaoferowaniu sie. Dodam tylko ze nie jestem sknerusem ;)

Jesli ktos by byl chetny, prosze o pilny kontakt.

Prosze rowniez o podanie miejsca w polskim internecie gdzie siedza programisci j2me bym mogl tam rowniez dac te oferte.

Znalazlem strone z forum j2me.pl ale tam sie nic nie dzieje wiec nie pisalem oferty.

Pozdrawiam
evo

Email: evo(AT)powerpure.com -> (AT) prosze wymienic na @ ;)

0

http://www.jboss.pl/ co prawda to j2ee, ale może się ktoś znajdzie ;)

0

dzieki za linka!
Pozdrawiam i zycze wesolych i pogodnych Swiat!

P.S.

Jesli ktos sie znajdzie to dam tu info ze oferta jest juz nie aktualna, wiec jesli ktos byl by zainteresowany to prosze w dalszym ciagu o kontakt.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1