[Flash] Animowany przycisk

0

Witam, Chcialem sobie zrobic przycisk np kwadrat ktory po najechaniu rozciaga sie np 2 dwukrotnie i po oddaleniu sie kursora z przycisku kwadrat powraca do swoich rozmiarow, zabralem sie do dziela i tak:
Insert->New object->Button->OK
W ujeciu nr 1 czylu UP dalem normalny kwadrat, w ujeciu Over dalem animacje ktora sam zrobilem gdzie ten normalny kwadrat przeobraza sie w wiekszy i na koncu dalem akcje STOP w animacji, w ujeciu DOWN w sumie nerazie nie ma znaczenia bo jest akcja co do klikniecia, oczywiscie w ujeciu HINT dalem kwadrat ktory pokrya wszytskie elemnty (jak wiadomo tu sie definiuje pole aktywnosci przycisku).
Po uruchomieniu knefelka jest tak ze po najechaniu kursorem kwadra sie powieksza natomiast po zjechaniu Od razu jest taki jak na poczatku , gdzie zdefiniowac co sie ma dziac gdy kursor zjedzie z przycisku ? Wiem tu trzeba cos pokombinowac chyba a mianowicie przycisk zrobic w scenia na 2 polach kluczowych i jakies podpiac chyba zdarzenie. Prosze o porade :)

0

Kiedys robiłem taki przycisk, ale strasznie kombinowane to było. Po pierwsze nie na buttonie tylko na movie clipie, animacje były w jednym mc, po każdej częsci (up, down, leave) był wstawiony stop(). W zdarzeniach mc wstawiłem przechodzenie do odpowiedniej klatki, potem jeszcze kilka zabezpieczeń żeby nie wariował kiedy czas miedzy enter i leave jest krótszy niz animacja leave. Pewnie da sie to zrobić prosciej, poszukaj na www.flashzone.pl .

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1