pozycjonowanie stron www ?

0

witam mam pytanko, co to jest pozycjonowanie stron i jak to robić?
a dokładniej mnie interesuje jak to robić ;) może ktoś podać jakiś przykład bo nie za bardzo rozumiem o co w tym chodzi
pozdrawiam

//chciałbym dokonać pozycjonowania mojej stronki na WP jak to zrobić krok po kroku?

0

takie coś kosztuje :P mechanizmy cały czas sie zmieniaja, i to co wczoraj mogło Cie wynieść na pierwsze miejsce, dzisiaj może być uznane za spam, i umiejscowić Twoją stronę na kjonću wyników wyszukiwania. Widziałem na Allegro jakieś kursy pozycjonowania - może warto sie z tym zapoznac.. A zanim zaczniesz, przeczytaj e-book'a, którego ŁF oferował w dziale Off-Topic w poscie "Jak działą google"..

0

Chodzi glownie o to, zeby link do twojej strony znajdowal sie na jak najwiekszej ilosci stron, moze byc nawet ukryty (display: none).

0

czyli żeby dokonać pozycjonowania mojej strony w WP to co mam zrobić? zapłacić za to tak?

0

czyli żeby dokonać pozycjonowania mojej strony w WP to co mam zrobić? zapłacić za to tak?

Nie do konca, mozesz zaplacic WP za linki sponsorowane. Mozesz zaplacic firmom, ktore specjalizuja sie w pozycjonowaniu i mozesz postarac sie zrobic to samemu, starasz sie po prostu aby linki do twojej strony znajdowaly sie na innych. Czyli np stopki w forach, wymiana linkami, banerami, to wszystko wplynie na pozycje twojej strony w wyszukiwarkach (nie chodzi tylko o WP, ale o wszystkie wyszukiwarki).

0

dodatkowo na WP jest to ocenianie srton (webpark) i KlikoHit (nie wiem, czy jeszcze jest to brane pod uwage) a wiec wazna jest, że oprócz linków, dużo osób wchodzi na twoją stronę...... a te linki muszą być na znanych stronach zwiazanych z tematyką twojej... a wiec, wypozycjonowanie strony na WP, w zalezności od słowa klczowego, może cie sporo kosztować (czas, połączenie z netem). I tak jak napisałem, warto skonsultować sie ze specjalistą, albo przeczytać taki kurs..........

0

hmm... nie wiem jak google czy wp, ale onet.pl ma stosunkowo nieskomplikowane algorytmy pozycjonowania... Nic nie płąciłem, a dziei jednej małej wstawce w pliku HTM robot wywindował mojąstronę na 1 i 3 pozycję... Zobacz sam. Wpisz 'opengl'. Pierwsza jest moja byął domena opengl.sej.pl a trzecia - aktualna opengl.pl :)

0

same linki to pikus

licza sie takze: tytul strony - powinien zawierac slowa kluczowe, slowa kluczowe - powinny byc konkretne i opisywac zawartosc strony, tresc strony - najlepiej zawierajaca 8 % - 9 % slow kluczowych. A ogolnie najlepiej byloby gdyby na pocatku strony w tagu

znajdowaly sie slowa kluczowe. To tylko niewiele zasad ktorych powinienes sie trzymac</p>

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1