Edytor HTML w IE, Mozilla, Opera

0

Jak w tych przeglądarkach zmienić edytor HTML, ale nie w programie tylko tam gdzie zapisuje tą informacje przeglądarka, np. w IE jest to rejestr. Więc chcę poznać klucz tego rejestru.

0

Edytor ? Od kiedy w tych przeglądarkach jest edytor ? Możesz jeśniej opisać o co ci chodzi, bo jak czytam to pytanie to głupieję :/

0

Zapewne chodzi o domyslny edytor, ktory otwiera sie po 'Pokaz zrodlo', itp. Sprobuj ustawic domyslny edytor dla plikow html i powinno hulac.

0

Niestety to nie będzie chulać...:( Wiem, że są do tego odpowiednie klucze w rejestrze i nawet kiedyś jeden miałem ale gdzieś zapodziałem. (sory za rym:)

0

ustaw jakas bardzo specyficzna nazwe tego edytora a potem przeszukaj sobie rejestr

0

Musisz odnaleźć odpowiednią klasę HKCL. IE używa jakiegoś wpisu o domyślny edytor tekstowy czy coś takiego. W każdym razie nie jest to to związane z rozszerzeniem .htm czy .html

0

Już znalazłem klucze jakich używa IE, tylko coś u mnie jest nie tak. Czy ktoś mógłby wejść w klucz i podać mi jego wartość? Oto ten klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\View Source Editor\Editor Name

0

Nom u mnie jest ścieżka do edytora tekstowego, który otwiera źródło strony.

0

wlasnie chodzi mi o ta sciezke, podaj dokladny wpis

0

A więc jest to ścieżka do programu EditPad Pro. Zwykła ścieżka do exe'ka. Zainstalowałem go kiedyś, bo ma możliwość wyszukiwani oraz podmiany tekstu składającego się więcej niż z jednej linii. Musiał się tam samemu wpisać podczas instalacji. Standardowo byłaby to ścieżka do Notepad'a.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1