[software/hardware] WinXP - bez dźwięków

0

Witam!

Kiedy chcę się odprężyć i w coś pograć albo posłuchać muzyki to wtedy jest zonk. Nie ma dźwięków! Sterowniki od karty muzycznej są, system poprawnie wykrywa kartę. Co się dzieje?

BTW na innych systemach (Win98 i WinXP) na tym kompie też są sterowniki do karty muzczynej i wszystko działa. Używam Creative SB Live! (nie pamiętam modelu ;p)

0

może po prostu stery nie są dostosowane do xp'eka. Ściągnij najnowsze ;)

0
Zawadzki14 napisał(a)

może po prostu stery nie są dostosowane do xp'eka. Ściągnij najnowsze ;)

Właśnie o to chodzi że sterowniki na drugim XP działają...

0

U mnie też tak jest, że na jednym koncie (administrator) dźwięku nie ma, a na pozostałych jest. Doszedłem, że jakaś aplikacja (Skype chyba, ale już nie jestem pewny, dawno to było), zainstalował coś, co można określić wirtualną kartą muzyczną i na administratorze ląduje ona jako główna (pierwsza). Zmiana domyślnej karty (albo skorzystanie z oprogramowania, które ma możliwość wyboru karty dźwiękowej, na której gra) powinno rozwiązać problem (jeśli też tak u Ciebie wygląda). Spróbuj w ustawieniach głośności na przykład w ustawieniach sprawdzić, jakie są dostępne urządzenia odtwarzające.

0

Problem w tym że jest jedno urządzenie - SB Live! Audio [E800] :/ i nie ma żadnych wirtualnych kart

0

Sprawdz poziom suwakow glosnosci i czy nigdzie nie jest zaznaczona opcja "wycisz" - a moze masz ukryty jakis suwak, ktory scisza wszystko i jest on wylaczony?

W opcjach regulacji glosnosci wybiera sie, ktore regulatory maja byc pokazywane.

Druga rzecz: glosniki, moze po prostu nie do tego gniazdka co trzeba wetknales wtyczke?

0
othello napisał(a)

Sprawdz poziom suwakow glosnosci i czy nigdzie nie jest zaznaczona opcja "wycisz" - a moze masz ukryty jakis suwak, ktory scisza wszystko i jest on wylaczony?

W opcjach regulacji glosnosci wybiera sie, ktore regulatory maja byc pokazywane.

Druga rzecz: glosniki, moze po prostu nie do tego gniazdka co trzeba wetknales wtyczke?

Nic nie jest wyciszone...
Jak przełącze system na inny to dźwięki już się pojawiają więc to chyba nie wtyczki... :|

0

Dobra już sobie poradziłem... reinstalując sertowniki ;P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1