Wyciecie kilku stron z PDF

0

heyah ;P

jest jakis program, ktory pomoze mi wyciac z pliku (PDF) kilka stron ??

Chodzi mi o to, ze mam dokument w formacie PDF ma on 30stron i teraz chce caly dokument zachodawc dalej w formacie PDF lecz np bez strony 4, 9, 12, 22, ...

Czy jest taka mozliwosc ? Jesli jest to jak.

dzieki

0

PDF Creator i wydrukowanie do pdf jeszcze raz tych stron - zadziala jesli drukowanie jest dozwolone.

Mozna tez uzyc Adobe Acrobat Proffesional - tyle ze nie jest on darmowy :>

0

No OK zainstalowalem programik mialem wczesniej PDF995 otworze ten PDF w Acrobacie i daje drukowanie wybieram drukarke (PDF) ale jak mam wybrac ktore strony mam w acrobacie mozliwosc wybrania stron:

  • od ... do
  • pojedynczo
  • wszystkie

Nie mam tak jak ma to np Word 1-3;8 itd.

Moze ja cos zle robie jest tak to jakas wskazowka. Chce miec jeden caly dokument tylko bez niektorych stron.

Dzieki raz jeszcze,

0

Hmm faktycznie.... ja kombinowalem kiedys tak: Wydrukowalem do Office Image Writer strony ktore chcialem.

A potem w tym programie do odczytywania tych pliczkow masz taka opcje, ze mozesz wstawic zawartosc innego pliku na koniec albo pomiedzy stronami. No a pozniej te polaczone znowu wydrukowac do PDF-a.

Malo wygodne ale skuteczne - jak nie masz duzo stron do przerobienia.

Mozna jeszcze rozpoznac FineReaderem i zamienic na format Worda - ale rozpoznaje tylko tekst.

Wiecej nic mi do glowy nie przychodzi oprocz edytora pdf Adobe (a darmowy nie jest).

0

Tak FineReader (OEM) juz poszedl jako pierwszy w obieg ... niestety z grafika jest lipa bo nie kopiuje tzn jest tam opcja ale dlugo to trwa trudno jakos sie to zrobi, chyba ze nowa wersja ma takie opcje ze automatycznie pojdzie. ale szkoda czasu.

Ale dzieki za info.

0

Moeżesz dokument przekonwertować do formatu Worda, skasować wybrane strony i ponownie wydrukować dokument do pliku.

0
WojTec napisał(a)

Moeżesz dokument przekonwertować do formatu Worda, skasować wybrane strony i ponownie wydrukować dokument do pliku.
Hehehe wczesniej post napisalem to samo lecz niestety ale mam duzo grafiki i to by troche trwalo ale sobie porawdzilem :P wydrukowalem to na 2 czesci nie mialem wyjscia pierwsza czesc od 1 do 18 strony i 2ga czesc od 21 do konca.

dzieki na pomoc [browar]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1