procesy, wirusy, itp

0

mam dwa procesy ktore sa wirusami/spyware czy co tam jeszcze. spowalniaja mi net i bog wie co jezcze robia. kiedy zabijam jeden to drugi go od razu uruchamia, co mam zrobic???

0

zabić oba naraz - menedżer zadań, zamknij drzewo procesów dostępne pod ppm

0

Przede wszystkim przejdź do trybu awaryjnego, by żaden się nie uruchomił. Tam czyń swoją powinność.

0

Możesz podać nazwę tych procesów [???] Spróbuj jeszcze przeskanować kompa antywirem lub antispywarem. Jak to nie pomoże to zlokalizuj te pliki i je usuń :) przez cmd.exe

0
zawisza92 napisał(a)

Jak to nie pomoże to zlokalizuj te pliki i je usuń :) przez cmd.exe

Powodzenia ;)

0

Jeżeli wyskoczy komunikat że nie można usunąć pliku bo jest on aktualnie używany (lub coś w tym stylu) można to obejść przenosząc plik najpierw do kosza a potem usuwając go z kosza lub tradycyjnie => Linux Live, dyskietka startowa Win.

0
CyberKid napisał(a)
zawisza92 napisał(a)

Jak to nie pomoże to zlokalizuj te pliki i je usuń :) przez cmd.exe

Powodzenia ;)

Przecież jak zlokalizujesz plik zakończysz explorer.exe to możesz je usunąć przez cmd.exe :-/

No. Pozostaje tylko go zlokalizować :(

0
zawisza92 napisał(a)

Przecież jak zlokalizujesz plik zakończysz explorer.exe to możesz je usunąć przez cmd.exe :-/

Coś sie tak tego explorer.exe uczepił?:> Poza tym w tym przypadku jak zamkniesz explorer.exe to i tak nie usuniesz plików w sposób który zaprezentowałeś ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1