Polska klawiatura w Windows 2000 Server ENG

0

Witam,

Mam problem. Otoz posiadam orginalnego Windowsa 2000 Server wersja angielska poniewaz pisze program pod Windows 2000 Server potrzebna mi jest przynajmniej polskaklawiatura programisty. Czy wie ktos moze jak to zrobic. Przy okazji w ustawieniach regionalny i jezyku klawiatury sa wszystkie kraje ort! Polski a co za tym idzie polski programisty. Czy ktoś mógłby pomóc?

0

może skopiujesz sobie sterowniki polskiej klawiatury z innego win'a i tam chyba jest jakieś dodawanie czy coś

0

raczej sie nie da jest dodawanie jezyków ale z listy a nie z pliku

0

no a jest taki programik wpisujący do listy polski ISO-8859-2 - to może tak samo polski normalny zrobić albo oszukać i podmienić pliki w systemie czy też jak zapyta o pliki języka jakiegoś to podrzucić mu polskie [diabel] chyba się te pliki nie różnią w różnych windowsach

0

Ja mam Win2k adv serv eng i mogę spokojnie zainstalować układ.

Start->Settings->Control Panel->Keyboard -> Input Locales daj Add i w Input Locale wybierz Polish, a w Keyboard layout/IME daj Polish (214) i OK. Później daj Properties i tam wybierz Polish (programmers) i tyle.

Na wszelki wypadek usuń wszystkie inne układy.

0

Jakbym to mial to bym to zrobil a ze nie mam w ogole polskiego to nic nie jestem w stanie zrobic z tym. Adamo moze wiecej szczegolow jaki programik jakie pliki itd?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1