Problem z instalacja Visual Studio 2003 .NET

0

Mam wszystkie plyty Visuala oprócz jednej. Visual Studio .NET Prerequisities, nie moge zainstalowac go bo ciagle chce ta plyte. Kumpel mowil ze wystarczy Frameworka sciagnac i zainstalowac tak zrobilem i dalej najpierw w menu chce ta plyte. Dalem Remote Components Setup i instalowalem Remote Debugger i wtedy wyskakuje full menu tzn. 4 przyciski i drugi to instalka Visuala. Kiedy go klikam to wyksakuje zeby odinstalowac Remote Debuggera (,ale gdy go odinstaluje to znowu nie moge wlaczyc instalki) pomozcie :(((((( Musze miec pilnie visuala :((((((

0

Udaj sie do sklepu :)

0
Valarius napisał(a)

Udaj sie do sklepu :)
Do jakiego sklepu? Nigdzie już nie sprzedają raczej VS 2k3 - poza tym, może ma wersję z netu lub oryginał na licencji MSDNAA.


Od 3 tygodni próbuję zainstalować VS .NET 2k3, strony z tym problemem znam już na pamięć. A wszystko przez to, że przegrałem rejestr i pliki do świeżego Windows, aby nie instalować 50 programów - i wsio prócz VS działa. A VS nie mogę ani odinstalować ani zainstalować.

Po baaaaardzo wielu próbach odinstalowałem w końcu VS, teraz zanim zacznie instalowanie VS to chce właśnie te prerequisites. Instaluje się, reset.. i zawsze błąd. Znalazłem informację, aby zainstalować je osobno, po kolei. I doszedłem, że zainstalować się nie chce Microsoft Data Access Components 2.7. Niestety, tego jeszcze nie pokonałem :/

Tutaj masz spis co zawiera to prerequisites w każdej z wersji Windows:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=E8C5892D-F403-4F48-8062-E52455651CF0&displaylang=en

Pościągaj niezależnie i zainstaluj ręcznie.

0

Jeśli masz 3CD VS.NET (pomijając 3CD MSDN - w sumie 6CD), to Prerequisites jest bodajże pierwszym z nich.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1