Przekierowywanie portow ??

0

jestem w sieci LAN ktora udostepnia polaczenie netowe .. pewnie tak jak wiekszosc z was.. placi sie 49,90 zl :P.. i chodzi o to ze chcialbym sobie pograc np w wara3 na battlenecie... a tu kupa.. transfer mam ok tylko ich firewall mi wszystko zwalnia.. chcialbym sobie pograc ale nie wiem co robic... kiedys ktos mi mowil zeby poproscic admina o przekierowanie portu.. a ja nie wiem kompletnie o co chodzi wiem ze cos z UDP i TCP chyba.. macie pomysly ?? powiedzcie o co w tym przekierowywaniu chodzi bo z checia to tego kolesia pojde zeby mi to zrobil :D... help...thx

0

YY może powiedz jaką masz wersję systemu operacyjnego serwera, bo jak Linux to się dołączam do pytania.

0

Nie sądzę, żeby przekierowanie portów w czymś tu pomogło. Przekierowanie portów jest po to, żeby twój komp był widoczny z zewnątrz, a nie po to, żeby zwiększyć prędkość. Po drugie, z tej ceny (zbyt dokładnie wyliczone, jak na sieć amatorską :) ) wnioskuję, że masz połączenie przez jakąś firmę, a nie np. SDI w kilka osób. Jeśli tak jest, to na pewno usługa taka będzie płatna, jeżeli jest w ogóle dostępna.

0

ja mam xp ale serw pracuje na linuchu... pewnie tak....

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1