Pliki

0

Mam malutki problemik. Używam win98, chciałem otworzyć plik php i zapomniałem odznaczyć (tego żeby ciągle pliki z tym rozszeżeniem otwiera przy pomocy tego programu , który wybrałem) i teraz niemoże mi system pożądnie odczytac plików php. Jak poprawic to aby było tak zeby można było wybierać nadal jakiego programu chce użyć do edycji pliku.

0

Trzymaj SHIFTa i kliknij w plik prawym przyciskiem myszy.Z rozwinietego menu wybierz Otworz z... i wybierz wlasciwy program.

0

w tym problem bawiłwem się w opcjach folderów(zresztą chyba wczesniej tak było) że niemiałem tego otwórz z ... (po tym incydencie). i własnie niewiem jak to przywóócić

0

Możesz ustawić otwieranie plików odpowiednim programem właśnie w opcjach folderów.

0

Mam malutki problemik. Używam win98, chciałem otworzyć plik php i zapomniałem odznaczyć (tego żeby ciągle pliki z tym rozszeżeniem otwiera przy pomocy tego programu , który wybrałem) i teraz niemoże mi system pożądnie odczytac plików php. Jak poprawic to aby było tak zeby można było wybierać nadal jakiego programu chce użyć do edycji pliku.


Rejestr, rejestr - poszukaj, poczytaj, i twórz...

0

bawiłem się tylko opcjami folderów a w rejestrze się nieznam i wole nikominować (jak ktoś wie jak to przywrócić czy w rejestrze czy w opcjach folderów to prosze się wypoeiadać)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1