[Windows] Tray

0

Przy uruchamianiu Windozy parę progsów ładuje się do Tray'a . Nie ma ich w autostarcie. Są to jakieś
śmiecie które same zainstalowały się przy odwiedzaniu różnych "nieoficjalnych" stron. Jak się tego pozbyć
bez reinstalacji systemu ? Progsy nie mają charakterystycznej nazwy , którą można by wyszukać w
rejestrze.
--Pzdr.
W.

0

[Windows]+R (Uruchom) i wpisz msconfig.
Na zakładce Uruchamianie masz wszystkie programy, które się uruchamiają. Sprawdzaj podejrzane programy i w razie potrzeby usuń.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

A najlepiej nie odwiedzać stronek o tematyce :P erotycznej--Spin
Delphi - Lets make Windows better....

0

Też kiedyś miałem taki problem. Naciśnij Ctrl+alt+shift kliknij prwym przyciskiem myszy na ikonę i wybierz close albo exit. Jeżeli nie zadziała spróbuj innej kombinacji
klawiszy np. Ctr+shift. U mnie zadziałało.

0

Niestety nic nie chce pomóc . Mimo iż przy pomocy MSConfig odznaczyłem pozycję , ładuje się dalej - choć
po wejściu w MSConfig jest odznaczona - nie znika z tabeli.Reszta spopsobów nie chce działać :( :(
--Pzdr.
W.

0

Niekiedy niewidzialne auto starte siedzą w rejestrze pod adresem:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices--Pozdrowienia dla całego FORUM !!!

Marco_99

0

gavi napisał:
Niestety nic nie chce pomóc . Mimo iż przy pomocy MSConfig odznaczyłem pozycję , ładuje się dalej - choć
po wejściu w MSConfig jest odznaczona - nie znika z tabeli.Reszta spopsobów nie chce działać :( :(

Samo odznaczenie nic nie da. Musiałbyś stale uruchamiać w odpowiednim trybie. MSConfig ma ci pomóc zlokalizować miejsce, gdzie jest zapisany plik i gdzie jest wpis o jego ładowaniu.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1