Bardzo ostre kolory w nagranym filmie z YT

0

Cześć,
nagrałem sobie firm z YouTube'a za pomocą strony http://keepvid.com./. Niestety nagranie jest bardzo jaskrawe i niewyraźne. Wie ktoś może czemu tak się dzieje i jak to naprawić?
Kiedyś miałem podobny problem z wyświetlaniem filmów na YT i okazało się, że trzeba coś zmienić w ustawieniach. Niestety teraz nie widzę tych opcji na YT.

0

Niestety nie pomogło - ściągnięty film za pomocą youtube-dl.exe również jest jaskrawy :-/

Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest wina mojej karty graficznej lub innego podzespołu - kiedyś musiałem coś ustawiać na YT, żeby tam nie były takie jaskrawe kolory...

0

Już wiem co mi wcześniej dolegało: na youtube trzeba było odhaczyć opcję "włącz przyśpieszenia sprzętowe" - której teraz nie widzę. A co trzeba zrobić, by to działało przy odpalaniu filmu z dysku?

0

Program który ściąga plik na dysk, jest niezależny od odtwarzacza YouTube. Czy normalne filmy też komputer Ci źle odtwarza?

0

No właśnie inne filmy odtwarza mi prawidłowo :-(

0

A na YouTube inne filmy Ci źle odtwarza? Czy tylko ten jeden film? Może on tak samo wygląda u innych (czyt. został po prostu tak zrobiony)?

Daj link do filmiku i zrzuty ekranu jak u Ciebie wygląda.

0

Przeinstaluj dekodery wideo (najpierw usuń, bez zachowania konfiguracji). Zapewne tylko jeden konkretny dekoder się wykrzaczył.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1