Windows 7 wyłącza nagle dźwięk

0

Witam. Ostatnio borykam sie z problemem dźwięku w moim laptopie. Mianowicie chodzi o to,że gdy słucham muzyki,gram albo oglądam jakiś film,to nagle wyłącza mi sie dźwięk. Gdy klikam na ikonę małego głośniczka na pasku Menu to pokazuje że dźwięk cały czas jest odtwarzany ale go nie słychać. Wystarczy wyłączyć na chwilę muzykę,tak na ok 5 - 10 min i wszystko wraca do normalności i mam znów dzwięk. Skanowałem komputer programem antywirusowym,wywaliłem całkowicie wszytskie wirusy ale to i tak nic nie dało więc postanowiłem wymienić cały system na świeży. Niestety nawet to nic nie dało bo ciągle jest to samo. Proszę wszystkich o odpowiedzi w tej sprawie,będę wdzięczny :)

0

Czy na słuchawkach dzieje się tak samo? Być może to wada fizyczna głośniczków w laptopie, miałem podobnie w jednym z moich starszych modeli.

0

Własnie nie wiem,nie słucham tak często na słuchawkach muzyki z laptopa ale faktycznie,jak wkładałem już słuchawki to działał dzwięk :/

0

A więc,co mogę zrobić w takiej sytuacji ?

0

Jeżeli faktycznie jest to wada fizyczna to pozostało Ci jedyne wymiana głośniczków, nie jest to drogi interes, głośniczki znajdziesz na allegro za ok.150zł, a wymianę zwykle można zrobić samemu.

0

No właśnie nie za bardzo,mam dość nie typowy model laptopa i nie ma na Allegro głośniczków do niego :/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1