sluchawki douszne na co patrzec

0

czesc

mam problem w wyborze sluchawek szukam sluchawek dousznych i chce miec jak najlepszy najglebszy bass
tylko nie rozumiem tego:

Typ zamknięty
Typ dynamiczny
Moc (mW) - 100
Wielkość przetwornika akustycznego (mm) - 9 (kopułkowy)
Membrana - PET
Częstotliwość (Hz) - 5 – 23 000
Czułość (dB/mW) - 103
Magnes - magnes neodymowy
Impedancja (omów) - 16

im więcej tym lepiej ? prosze o pomoc

0

Nie ma co się raczej kierować parametrami, bo tak szczerze.. nie mówią one zbyt wiele.
Jaki masz budżet? W najtańszym segmencie stosunkowo głęboki bas, choć niezbyt naturalny, jak "audiofile" mówią, mają EP-630. Klasyka wręcz. Ja jestem szczęśliwy, że dobrego ucha nie mam, nie przeszkadzają mi one i mam ich już czwartą parę.

Poszukaj odpowiednich wątków na http://forum.mp3store.pl/

0
Rev napisał(a):

Poszukaj odpowiednich wątków na http://forum.mp3store.pl/
Taa, tylko opinie tam to o kant tyłka rozbić. To tak samo jak czytać opinię o kolorze przed pomalowaniem ściany. Może i na forum.kolory.pl 300 userów zachwala różowy, ale czy byś walnął sobie taki w gabinecie?

Szukałem tam onegdaj odpowiednika sprawdzonych soniaczy, ale z braku laku kupiłem przy okazji jakieś tanie panasoniki. Minęło parę m-cy ich używania i nadal uważam, że dając za nie 30zł przepłaciłem o 29, a tam się tymi słuchawkami zachwycają :O

2
quigmer napisał(a):

Częstotliwość (Hz) - 5 – 23 000

Szkoda tylko, że aby to usłyszeć, trzeba być jednocześnie nietoperzem i wielorybem. ;)

Przy zakupie słuchawek najważniejsze jest patrzeć na ich obudowę. Brak napisu "Sennheiser" jest dobrym argumentem, żeby nie kupować.

0

to jaki bas nie ma znaczenie basy to głównie są dlatego ,że gumka szczelniej zatyka ucho oczywiście parametry techniczne też mają znaczenie. Spróbujcie sobie zwykłe słuchawki z całej siły docisnąć do ucha to też będziecie mieli większe basy bo dźwięk będzie dochodził bezpośrednio do ucha i będzie bardziej głębszy i wyrazisty.

0

Jak chcesz mocno zabasione to Koss Spark Plug.

0

Ja tam nie narzekam na moje nowe creativy za media markt, zapłaciłem za nie 89 zł. Ale dla mnie ważniejszy jest zrównoważony dźwięk i brak świszczenia wysokich tonów niż jakiś super bas, tym nie mniej po podkręceniu korektorem graficznym bas też jest bardzo dobry.

0

mój budżet sam nie wiem max 150 na allegro sa fajne sony xb-21 niby xb sa dobre do bassu albo yamahy

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1