Zakodowany tekst

0

Przez przypadek, na programie OpenOffice, przy odzyskiwaniu, tekst mi się zakodował. :-[

################################################################################### - To jest kawałek tego testu...

Nie mam pojęcia co z tym zrobić, a to co było w tym dokumencie jest dla mnie ważne... :-/

0

Dlaczego nie zgłosisz tego na forum OpenOffice ?
http://user.services.openoffice.org/pl/forum/

0

Zakodował? A może to jest zwyczajnie fragment którego nie udało się odzyskać? ;]

0

###################################################################################

jeśli to jest zakodowane to chyba w systemie unarnym... Jeszcze nie widziałem szyfru opierającego się na jednym znaku :)

0

@msm:
To przyszłość ;-)

0
MSM napisał(a)

###################################################################################

jeśli to jest zakodowane to chyba w systemie unarnym... Jeszcze nie widziałem szyfru opierającego się na jednym znaku :)

Nawet cezarem da sie tak dobrac haslo do tekstu, zeby otrzymac to co powyzej...

0

@johny_bravo - mam nadzieje ze to był żarcik z Twojej strony albo się grzybków najadłeś:)

Szyfr:P dobre....autorowi po prostu poszła się j.... treść dokumentu. Zdarza się...ale nie dopatruj się w tym szyfru.

Hmm tzn teraz tak myślę-czy Ty nam wklejasz tekst z pliku binrnego?? Jeżeli nie to w sumie nigdy nie szyfrowałem w OO-może sam program wiedząc że tekst jest zaszyfrowany tak to oznacza-jednym znakiem "#" gdzie w pliku binarnym faktycznie są różne bajty odpowiadające treści...więc?

0

@up: Nie, teoretycznie mozna, praktycznie to sie raczej nie zdarzylo ;)

0

Szyfr Cezara nie ma klucza/'hasła', to stałe przesunięcie.

0

Jeeezu, chodzilo mi o wariacje z kluczem, gdzie kazdy kolejny znak klucza to przesuniecie kolejnego znaku o ilestam.

0

aaa...no tak-istnieją takie kody w wyniku dające ciąg znaków tylko z jednym symbolem no ale to tak raczej jako ciekawostka:)

0

kluczem musiałby być sam tekst przesunięty szyfrem cezara więc to raczej bez sensu

0

Ale pierw byś musiał w ogóle wpaść na to że to jest szyfr a nie po prostsu kilka minusów na marginesie hehe oczywiscie jakbyś już wiedział że to szyfr to faktycznie przestało by to mieć jakikolwiek sens

0

Czyli jednym słowem mój tekst poszedł się je....ć... :-[

0

Po tygodniu nadal tego nie napisałeś jeszcze raz? ;)

Jeśli to dla ciebie takie ważne i nie tajne to może byś wrzucił na forum link do tego tekstu (tzn cały plik) do sprawdzenia czy nic się nie da zrobić?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1