problem z gg

0

Witam.
Zainstalowałem sobie gadu-gadu na komputerze i zaraz po jego uruchomieniu, komputer zresetował się, wyskoczył komunikat, że komputer mógł zostać wyłączony w celu ochrony danych, czy coś takiego..., po chwili to samo, znowu się zresetował. Potem szybko wyrzuciłem gadu-gadu i problem już się nie powtarzał. Zastanawiałem się przez chwilę czy to nie przez mój program antywirusowy... . Czy ktoś też miał taką sytuacje? Pozdro.

0

Zlej nowe super sw3et gg (z wbudowanym radiem, czytnikiem rss i miliardem innych rzeczy, ktore w komunikatorze sa zbedne), bo to shit. Zainstaluj sobie starsza wersje i powinno byc ok, no moze z wyjatkiem gadania z osobami ktore maja numer powyzej o ile dobrze pamietam 16kk, ale to mala strata.

0

A czemu nie WTW? Obsługuje 'duże' numery.

0

Ja też widziałem takie historie, najnowsze gadu gadu powodowało natychmiastowo niebieski ekran (windows 7, 64 bit), po usunięciu gadu gadu wszystko wracało do normy. Komentować chyba nie trzeba.

A z tym WTW to mnie nie rozsmieszajcie, nie polecam rowniez tlenu 7 - na przyklad ostatnio zauwazylem ciekawy feature w wersji na windowsa - próba dodania nowego kontaktu na listę (po wyszukaniu go w katalogu) powoduje wywalenie programu, a próba napisania wiadomości do kontaktu wyszukanego w katalogu to natychmiastowe rozłączenie z serwerem.

Chyba tylko kadu zostaje, ale nie wiem czy najnowsza wersja jest już na windows

0

Fajnie by było gdyby ktoś łaskawie zajrzał do podglądu zdarzeń i w parę innych miejsc i podał szczegóły wysypania się systemu...

0

@othello a cóz takiego masz przeciwko WTW? Bo ja osobiście używam go już jakiś czas i bardzo sobie chwalę. Ma wszystkie opcje których potrzebuje, a jak jakiejś nie ma to na oficjalnym forum jest odpowiednia wtyczka.

0
othello napisał(a)

Ja też widziałem takie historie, najnowsze gadu gadu powodowało natychmiastowo niebieski ekran (windows 7, 64 bit), po usunięciu gadu gadu wszystko wracało do normy.

Dzieje sie dokładnie jak napisałeś!
A jeśli chodzi o komunikator to jaki polecacie na windows 7, 64 bit

0

No WTW ma natywne wsparcie dla 64 bitów (jest wersja kompilowana dla architektury 64 bitowej), mozesz tez sprobowac kadu.

0

Konnekt Plus

0

Czy dwie osoby różnymi komunikatorami mogą ze sobą gadać? :-|

0

Posiadam Win 7 Home Premium na laptopie i mam najnowsze gg i ani razu zadnego ekranu smierci nie bylo, macie pecha chlopaki... , gg uzywam od bardzo dawna ale jechalem na tych starszych wersjach, dopiero do win 7 postanowilem zrobic maly test i o dziwo nie narzekam, najnowsze gg ma milion komercyjnych niepotrzebnych nam funkcji, ale podstawowa role tez spelnia i to nawet sprawnie :) , pozdro

0

Może problem występuje tylko w wersji 64-bit? W każdym razie widziałem to już nie raz (nie u siebie, bo poza pracą nie używam ani Windowsa ani gadu gadu).

0
homar Johnson napisał(a)

Czy dwie osoby różnymi komunikatorami mogą ze sobą gadać? :-|

Gada się przez protokół (GG, Tlen, Aqq, XMPP), nie program (GG, Tlen, WTW, Aqq, Konnekt, Konnekt Plus, Miranda, Kadu) , więc w czym problem?

othello napisał(a)

Może problem występuje tylko w wersji 64-bit? W każdym razie widziałem to już nie raz (nie u siebie, bo poza pracą nie używam ani Windowsa ani gadu gadu).

Ja u siebie musiałem ostatnio zainstalować to cukierkowe obrzydlistwo (musiałem hasło zmienić, bo przypadkiem zostawiłem włączony komunikator w pracy i z domu nie mogłem się zalogować) i się nie wywaliło na 64bitowym Windowsie 6.1 bez żadnego antywirusa.

0

Zainstalowałem wtw. Wszystko wporzo, tylko nie moge wysyłac wiadomości, w oknie kontaktu, wciskam enter, klikam wyślij i nic... . Oczymś zapomniałem?

0

A na pewno podałeś w ustawieniach dane swojego konta gg? I na pewno ustawiłeś sobie status na dostępny i połączyłeś sie z serwerem? ;]

0

Chyba byłem niedostępny :d
To korzystając jeszcze z okazji zpytam, jak ustawiać swoje dane tak, żeby były widoczne dla innych użytkowników, wiek, miasto, etc...? Oraz jak wyłączyć protokół tlenu? Jakoś nie orientuje się w tych opcjach.

0
somekind napisał(a)

Konnekt Plus

Ten komunikator jest nawet spoko, ale E. Maniara go używa, więc samo to mówi za siebie

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1