Gdzie kupić Visual Studio 2008

0

Witam,

gdzie najlepiej, najtaniej kupić Visual Studio 2008 Prof? Prof potrzebny do pisania aplikacji mobilnych.
Wpisalem sobie w google i wyskoczyla dosc ciekawa oferta sklepu amazon.com (z pewnoscia godnego zaufania)

Microsoft Visual Studio 2008 Professional Upgrade:
http://www.amazon.com/Microsoft-Visual-Studio-Professional-Upgrade/dp/B000WM3L3Y

za 465$ - cena szokujaco niska w porownaniu do cen w polskich sklepach

Microsoft Visual Studio 2008 Standard Upgrade:
za 180$ - cena niska w porownaniu do cen w polskich sklepach

Gdzies czytalem, ze taki upgrade mozna przeprowadzic z darmowej wersji Express Edition. Ile w tym prawdy?
Pytanie do tych co kupili (mam nadzieje ze nie na samych piratach jedziecie) czy to bedzie legalne?
Czy mozna gdzies kupic to taniej? Czy koszty przesylki nie podbijaja bardzo ceny?

0

Pytanie identyczne więc podbije zamiast zakładać identyczny wątek.

Da rade gdzieś jeszcze kupić VS 2008 professional?

Pozdrawiam

0

Wydaje mi się, że jak masz wykupiony MSDN to masz też dostęp do wszystkich starych wersji VS.

0

Nie mam MSDN'a a wykupowanie subskrypcji tylko po to żeby mieć dostęp do VS 2008 jest trochę mało opłacalny :/

0

A do czego go potrzebujesz?

0

Muszę napisać aplikację na Windows CE 6.
Walczę z SharpDevelop, ale w Visualu było by wygodniej.

0

Nie było jakiejś darmowej wersji albo triala?

0

Trial jest ale programowanie na nim w celach firmowych (więc zarobkowych) chyba nie jest dozwolone.

0

Tak tylko skoro solution jest kompatybilne z SharpDevelop to kto ci udowodni że w ogóle z tego triala korzystałeś

0

Wydaje mi się, że jak masz wykupiony MSDN to masz też dostęp do wszystkich starych wersji VS.

Nie wszystkich, ale od 2005 wzwyż są.

Visual Studio 2008 Professional Edition (x86) - DVD (English)

Available to these Subscription Levels:
VS Enterprise with MSDN (NFR FTE)
VS Enterprise with MSDN (Retail)
VS Enterprise with MSDN (VL)
VS Pro with MSDN (Retail)
VS Pro with MSDN (VL)
VS Pro with MSDN (VL) MSD
VS Enterprise with MSDN (Retail)
VS Enterprise with MSDN (VL)
MCT Developer Software & Services
VS Enterprise with MSDN (BizSpark Administrator)
VS Enterprise with MSDN (BizSpark Member)
VS Enterprise with MSDN (MPN)

Z tego co widzę "Visual Studio Professional z usługą MSDN" na Microsoft Store kosztuje 6860 zł. To jest roczna subskrypcja. Odnowienie 4571 zł.

0
Paweł Dmitruk napisał(a):

musisz posiadać zarejestrowaną wersję vs2008 express

Express była darmowa prawda?
To znaczy, że za darmo mogę zainstalować 2008 express i ją zarejestrować a potem wykorzystać ten upgrade?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1