Jak podłączyć tv do Radeona 9550 przez s-video?

0

w tym radku mam takie głupie 8 pinowe wyjście video: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f5/MiniDIN-8_Diagram.svg/455px-MiniDIN-8_Diagram.svg.png

nawet na allegro nie ma wtyku co by do tego pasował. do karty miałem dołączoną przejciówke z tego wtyku na czincz. no i tak teraz podłączam tv do kompa (czincz-czincz), przez co jakość jest nie za dobra. w telewizorze mam s-video 4 pinowe. i teraz pytanie jak to połączyć, skoro nawet na allegro nie ma odpowiedniej przejściówki? rozumiem że przejścówka z 8pin na 4pin by załatwiła sprawe?.. bo wtedy wystarczyłoby już kupić zwykły kabel z 4 pinami po obu stronach..

szukam rozwiązania od chyba 2 godzin, i powoli mnie to męczy.. może ktoś już podłączał i pomoże..

0

Ja podłączałem zwykły 4-pinowy i działało. Nie trzeba żadnych przejściówek.

0

wchodzi zwykły 4 pinowy? no to super, dzięki wielkie za info.

//ps. właśnie wyjąłem kompa ze swojego ciężko dostępnego miejsca;), i okazało sie że ta karta ma jednak 7 pinów. wcześniej oglądałem tylko przejściówke w której to było 8 pinów, i tym sie zasugerowałem że karta też tyle ma..

PS2:
czy jest różnica między 10 metrowym kablem za 10 złoty, a drugim kablem za np 40? czy warto płacić więcej?

0

róznica leży w jakości przekazu

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1