[word]Tabulatory

0

Cze
Mam takie pytanko dot. Word 2003 jak wstawiać tabuatory do tego programu tak żeby np. w jednym tabulatorze wszystko było wyśrodkowane lub wyjustowane????
Pozdro anonim 150

0

jak w tabulatorze chesz justować????

0

@anonim: tabulator to znak - pojedynczy znak. Chodzi Ci może o paragraf, akapit, rozdział? Zamiast ustawiać kursor w pierwszej linii takiego bloku i naciskać Tab, zaznacz cały blok i naciśnij klawisz Tab. Jeśli taki wcięty blok jest zaznaczony, możesz go justować czy wyrównywać do woli.

Jeśli nie o to Ci chodzi, napisz wyraźnie o co..

0

Moze chodzi o to, ze w Wordzie sa rozne rodzaje tabulatorow? Jak dasz bodajze Format/Tabulatory to tam mozesz ustawic jaki jest rodzaj konkretnego tabulatora: lewostronny, prawostronny, wysrodkowany, itp. Mozna chyba tez zmieniac klikajac ppm na tabulator na gornej linijce.

0

Czesc
Chodzi o to co powiedział Jonny Bravo tylko mam takie 2 pytanko jak wstawiam ten tabulator i wyrównanie do środka to chcę żeby kiedy tekst dojdzie to pewnego mmomentu to przeskakiwał nadół ale w żeby kursor nie ustawiaj się na początku kartki tylko na początku tabulatora. A może ma ktoś taki dokument word z tabulatorami to sobie wszystko wlukam;-)
Pozdro

0

Do takich rzeczy jezeli juz uzywam tabelek. Za tabulatorami jakos nigdy nie przepadalem...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1