Problem z uruchomieniem karty wifi gigabyte

0

Wiatm.

Posiadam laptop Aristo Smart 300. Dokupiłem mu karte WLAN na MiniPCI na allegro.
Wygląda tak http://sklep.benchmark.pl/pelny_20937.html
Instalacja bezproblemowa(windows wykrył sprzęt prawidłowo), ale nie moge karty uruchomic. W komputerze jest wyłącznik (ON/OFF) i niebieska dioda sygnalzująca włączenie karty bezprzewodowej. Włączając w systemie WinXP wyskakuje komunikat: "Wireless Communication Switch is ON". (komunikat tez wyskakiwał kiedy owej karty sieciowej nie miałem). O ile wiem powinna się zapalić dioda lecz tak sie nie dzieje. A program dołączony do karty nie wykrywa żadniej sieci.

Czy to wina sprzętu czy konfiguracji w systemie?
Co robić?

0

Jeszcze taka ciekawostka.
Mam zainstalowany program "Easy Button"(obsługuje dodatkowe klawisze w laptopie itp).
W konfiguracji programu pisze:

Wireless LAN Status: Wireless LAN Not Exist
Bluetooth Status: Bluetooth Not Exist

[i tutaj dalej do konfigurowania różnych przycisków]

Napisy "Wireless LAN Not Exist" i "Bluetooth Not Exist" są w ComboBox'ach(takie to wyboru) z tym że obydwa okienka są wyłączone że nie można nic zmieniać.
Wygląda na to że w karta jest w Menadżerze urządzeń a nie widoczna dla systemu XP?

0

Jeszcze taka ciekawostka.
Mam zainstalowany program "Easy Button"(obsługuje dodatkowe klawisze w laptopie itp).
W konfiguracji programu pisze:

Wireless LAN Status: Wireless LAN Not Exist
Bluetooth Status: Bluetooth Not Exist

[i tutaj dalej do konfigurowania różnych przycisków]

Napisy "Wireless LAN Not Exist" i "Bluetooth Not Exist" są w ComboBox'ach(takie to wyboru) z tym że obydwa okienka są wyłączone że nie można nic zmieniać.
Wygląda na to że w karta jest w Menadżerze urządzeń a nie widoczna dla systemu XP?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1