Pranie mózgu

0

Włączyłem TVN i dowiedziałem się, że europejczycy są rasistami, a terrorystami kieruje zwykła ludzka złość i żal o to jak są traktowani. Normalnie pranie mózgu...

2

Wyłącz TVN

0

Jeśli terroryści są tu źle traktowani, to niech jadą tam gdzie są dobrze traktowani.

;]

0

wiadomo że polsat i tvn musi wycisnąć z takich zdarzeń ile się da ;)

przetłumaczony dialog z terrorystą:
47eea5c8bf.png

0

A co mówi TVPiS?

0

a propos, że to niby skrajna prawica:

d11a34d689.png

źródło:
http://edition.cnn.com/2016/07/22/europe/germany-munich-shooting/index.html

0

Jeżeli zamach rzeczywiście zorganizował naśladowca Breivika, to będziemy świadkami orgii lewaków. Strach się bać.

0

No na razie to prawicowa elyta artykułuje swoje przemyślenia:
https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/756541694422704130?ref_src=twsrc%5Etfw

0

Zamachowiec okazał się byç 18-latkiem irańskiego pochodzenia.

1

to ju było wiadome od wczoraj, tylko u nas to nadal inżynier blondyn z "niejasnymi powodami ataku"

;)

0
Haskell napisał(a):

Włączyłem TVN i dowiedziałem się, że europejczycy są rasistami, a terrorystami kieruje zwykła ludzka złość i żal o to jak są traktowani. Normalnie pranie mózgu...

Oglądałem wczoraj relację z 5h i NIC takiego nie słyszałem. Ba, Kraśko się kłócił, że to znowu ISIS z jakimś ekspertem, który mówił, że nie wiadomo, czy to ISIS, bo może być Moskwa i co wtedy. Później zapraszali politologów, którzy tłumaczyli, że w Niemczech nie było dotąd terroryzmu, bo są inne relacje społeczne tzn. Francja prowadziła politykę kolonialną i główna mniejszość u nich to Marokańczycy i ludzie z północnej Afryki, którzy jeszcze żyją tym, że Francuzi prowadzili politykę kolonialną. Natomiast w Niemczech dotychczas problemów nie było, ba, mówili, że jak dotąd to w Niemczech mieszkali nawet przywódcy organizacji terrorystycznych i raczej traktowano Niemców jako "sojuszników", ze względu m.in. na historię, czy to, że Turcy przyjeżdżali do Niemiec dla pieniędzy, a nie byli ściągnięci jako niewolnicy. Jedyny wątek dotyczący rasizmu dotyczył tego, kiedy dużo mediów zaczęły podawać filmiki o tym, że gość krzyczał, że jest Niemcem i dotyczyło to organizacji neonazistowskich.
Może po prostu słyszałeś to, co chciałeś usłyszeć?

PS swoją drogą wątek o neonazistach do TVN-u doszedł bardzo późno. Filmiki z rozmową krążyły na twitterze już koło 20, a TVN dowiedział się o tym dopiero koło 22 z rozmowy telefonicznej z Polakiem...

0
Slashy napisał(a):
Haskell napisał(a):

Włączyłem TVN i dowiedziałem się, że europejczycy są rasistami, a terrorystami kieruje zwykła ludzka złość i żal o to jak są traktowani. Normalnie pranie mózgu...

Oglądałem wczoraj relację z 5h i NIC takiego nie słyszałem. Ba, Kraśko się kłócił, że to znowu ISIS z jakimś ekspertem, który mówił, że nie wiadomo, czy to ISIS, bo może być Moskwa i co wtedy. Później zapraszali politologów, którzy tłumaczyli, że w Niemczech nie było dotąd terroryzmu, bo są inne relacje społeczne tzn. Francja prowadziła politykę kolonialną i główna mniejszość u nich to Marokańczycy i ludzie z północnej Afryki, którzy jeszcze żyją tym, że Francuzi prowadzili politykę kolonialną. Natomiast w Niemczech dotychczas problemów nie było, ba, mówili, że jak dotąd to w Niemczech mieszkali nawet przywódcy organizacji terrorystycznych i raczej traktowano Niemców jako "sojuszników", ze względu m.in. na historię, czy to, że Turcy przyjeżdżali do Niemiec dla pieniędzy, a nie byli ściągnięci jako niewolnicy. Jedyny wątek dotyczący rasizmu dotyczył tego, kiedy dużo mediów zaczęły podawać filmiki o tym, że gość krzyczał, że jest Niemcem i dotyczyło to organizacji neonazistowskich.
Może po prostu słyszałeś to, co chciałeś usłyszeć?

PS swoją drogą wątek o neonazistach do TVN-u doszedł bardzo późno. Filmiki z rozmową krążyły na twitterze już koło 20, a TVN dowiedział się o tym dopiero koło 22 z rozmowy telefonicznej z Polakiem...

Oglądałeś jeden wywiad z gościem którego Kraśko zgasił ;D Ty chyba słyszałeś co chciałeś ;) Większość tych "ekspertów" mówiła to co przytacza kolego który założył temat ;) więc pozdrawiam i niech dupka dalej cię boli ;)

0

Zamach dokonany przez Irańczyka jest dziwny. Nie pasuje do tego cośmy widzieli przez ostatnie kilka lat. Iran walczy z ISIS, a nie ich wspiera.

Możliwe, że zamachowiec

  • mimo że z Iranu, był z sunnickiej mniejszości,
  • był szyitą ale "nawrócił" się na ISIS-owy sunnizm i mu odbiło,
  • był szyitą a mimo to mu odbiło. bywa.

W tym ostatnim przypadku porównanie do Breivika byłoby o tyle trafione, że luteranie też nie słyną specjalnie z zamachów, a mimo to od czasu do czasu jakiś się zdarza.

2
Biały Szczur napisał(a):

Jeżeli zamach rzeczywiście zorganizował naśladowca Breivika, to będziemy świadkami orgii lewaków. Strach się bać.

Jaki ku*** naśladowca Breivika?

Z Wikipedii o Breiviku:
"Ideologia Breivika została opisana w kompendium tekstów 2083 – A European Declaration of Independence (2083 – Europejska Deklaracja Niepodległości) i rozpowszechniona w dniu zamachów drogą elektroniczną przez samego autora. Wykłada on w niej swój światopogląd, który czerpie z kulturowego konserwatyzmu, ultranacjonalizmu, prawicowego populizmu, islamofobii, antyfeminizmu i rasizmu. Wyraża w niej również poparcie dla organizacji paramilitarnych, jak serbskie Skorpiony. Uznaje islam i marksizm kulturowy za głównych wrogów i argumentuje za brutalną rozprawą z „Eurabią” i „multikulturalizmem” oraz za deportacją wszystkich muzułmanów z Europy (co miałoby nastąpić w roku 2083) w celu uratowania europejskiego chrześcijaństwa. Breivik napisał, że głównym motywem dla zbrodni popełnionych 22 lipca było rozreklamowanie tego manifestu."

Ciapaty koleś, który krzyczy "Allahu akbar" ma być naśladowcą Breivika według telewizji? No proszę Was... Niezłe pranie mózgu robi ta telewizja.
Breivik pierwszy strzeliłby między oczy temu terroryście za krzyczenie o Allahu i za ciemny kolor skóry.

0

Z Wikipedii:

Ali David Sonboly [...] was an 18-year-old Iranian-German with dual nationality. [...] was born and raised in Munich and had no criminal record. He lived in an apartment in Maxvorstadt with his parents. [...] he was the son of Shiite Muslims from Iran who came to Germany as asylum seekers in the 1990s.

Police said that he had been in psychiatric care where he was treated for depression. De Maiziere said he may have been bullied by his peers, and police said he had suffered "bodily injury" in an incident involving other young people in 2012. Sonboly had a job distributing a free newspaper, the Münchener Wochenblatt. Sonboly had an obsession with mass shooters, including the perpetrator of the Winnenden school shooting in 2009; he compiled a scrapbook of news clippings on mass shootings and owned several books on the matter. A classmate of Sonboly said that Sonboly changed his profile picture on the messaging service WhatsApp to a photo of Norwegian terrorist Anders Behring Breivik. During the ordeal, Sonboly shouted that he had been bullied for seven years.

Wygląda na to, że to „zwykły” wariat, nie religijny.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1