Ilu tu jest homoseksualistów?

0

Witam,

Były różne badania. Były podawane różne statystyki.
Niby, że jedna na dziesięć osób to homoseksualiści. Niby jedna na dwadzieścia osób to homoseksualiści. I tak naprawdę nie wiadomo.
Zróbmy, więc ankietę i dowiedzmy się chociaż ilu homoseksualistów jest wśród programistów :)

Dla prawdziwych mistrzów odmiennego seksu pozostawiłem opcję "Inne".

Myślę, że wyniki mogą być ciekawe
Pozdrawiam.

2

Koncepcja kontinuum sięga badań Alfreda Kinseya z 1940 roku dotyczących seksualności Amerykanów. Duża część badanych przejawiała zachowania zarówno heteroseksualne jak i homoseksualne z odmienną częstotliwością. Psychologowie analizujący badania stwierdzili, że trychotomia seksualności na hetero-, bi- i homoseksualność jako wartości rozłączne i wykluczające się jest błędna i zaproponowali nową koncepcję – kontinuum – na którym umieścili te wartości jako przechodzące jedne w drugie. Uznano, że między wartościami skrajnymi istnieje rzesza wartości pośrednich.

Teoria kontinuum seksualnego została rozwinięta przez amerykańskiego psychiatrę Fritza Kleina, który stwierdził, że orientacja psychoseksualna jest dynamicznym, wieloosiowym procesem, w który zaangażowane są zainteresowania seksualne, zachowanie, fantazje erotyczne, czynniki emocjonalne, samoidentyfikacja i styl życia.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kontinuum_seksualne

3

Że niby jak prgramista nie ma czasu na dziewczyne to od razu ma miec chlopaka?
To sie kupy d**y nie trzyma :-P

2

Lubię oglądać kotki w Internecie, więc zaznaczyłem Inne.

0
Haskell napisał(a):

Lubię oglądać kotki w Internecie, więc zaznaczyłem Inne.

To chyba zoofilia, podpada pod inne

1

Dlaczego takie tematy z reguły są zakładane z kont anonimowych?
Czyżby ktoś nie miał jaj pokazać swój nick albo chociaż założyć konto?

0

Nie rozumiem po co miałbym zakładać konto skoro tematy może zakładać każdy.
Odpisywać też może każdy.

Jaki jest sens posiadania konta na tym forum, jeśli nie chce się prowadzić mikrobloga itd?

0

Dokładnie! Po co zakładać konto!

0

Umm... chyba zapomniałeś zmienić nick, zanim sam sobie odpowiedziałeś.

0

Czasami fajnie jest napisać komentarz czy pmkę.

0

Brakuje opcji "wieczny prawiczek", byłaby zapewne dość popularna.

0

Powinna być opcja celibat.

#tematdlauwagi

0

Poseł Węgrzyn i lesbijki

0
woolfik napisał(a):

Kiedyś usłyszałem bardzo ciekawe zdanie, że każda kobieta jest bi tylko nie każda o tym wie

zapewne mowil to jakis ekspert w temacie. nie sadze aby byla roznica miedzy kobietami a mezczyznami w tej kwestii, jednak relacje MM maja 'troche' mniejsza akceptacje spoleczna :)

btw - te 20% z 'inna' orientacja troche alarmujace :) czyzby forum bylo popularne wsrod *filow? :)

0

Nie chcę wyjść na kogoś konserwatywnego lub wulgarnego, ale mówienie, że każdy jest w większym lub mniejszym stopniu biseksualistą jest śmieszne.
Zazwyczaj gdy ktoś nie zgadza się z tym stwierdzeniem jest atakowany w następujący sposób:
"Ha! Nie jesteś pewien swojej seksualności dlatego odrzucasz tę część siebie".
A to straszne bzdury. Jestem facetem i w żaden sposób inny mężczyzna mi się nie podoba. Nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić a moja seksualność ani drgnie (chyba, że się wycofuje) gdy pomyślę o innym mężczyźnie.
Kiedyś również rozmawiałem o tym z moją dziewczyną i miała podobne zdanie do mojego. Zdecydowanie odrzuciła myśl by jakakolwiek druga kobieta mogła jej się spodobać. Absolutnie nie była w stanie pojąć jak to mogłoby się zdarzyć.

Także stwierdzenie iż mamy w sobie biseksualistę to bzdura. Są ludzie homo, hetero i bi (ewentualnie jeszcze inni). Czy większość heteryków potrafiła by się podniecić widząc nagą osobę tej samej płci? Wybaczcie, ale takich ludzi byłoby z pewnością garstka i to naprawdę odłamek.

To zresztą byłoby nielogiczne. Są faceci podobni do mnie którym kompletnie nie podoba się pewien typ urody kobiecej. A mianowicie taki typowo męski typ urody - twarde rysy, kości policzkowe mocno widoczne, krótkie włosy, masywna postura. Sorry kompletnie by mnie taka osoba nie podnieciła i nie podobała bo własnie kojarzy mi się z facetem. Facet zaś niezależnie jaki, czy to drwal, czy rurkarz ma nadal w sobie te męskie cechy, które zadziałały by na mnie w sposób odrzucający.

Także bez takich bzdur, że każdy jest bi :)

0

Odpowiedzi mało precyzyjne, bo jak np facet lubi panie z "niespodzianką" to którą opcję powinien zaznaczyć?
Innym ciekawym problemem jest facet który mieszka na stałe w Watykanie i tam legalnie uprawia seks z małymi dziewczynkami, ale ankietę wypełnił na urlopie w Polsce.
Czy wtedy jest hetero czy Inne?

0
Du.żaTajemnicaWiedzy napisał(a):

Odpowiedzi mało precyzyjne, bo jak np facet lubi panie z "niespodzianką" to którą opcję powinien zaznaczyć?

Inne?

0

@Matzreal
No właśnie nie wiem, bo niby to jest dziewczyna więc hetero, ale ma też niespodziankę więc takie trochę homo.
W sumie jakby się urodziło z cechami obojga płci, to wtedy Inne, ale co jak będzie to świadoma zmiana wyglądu i zachowania poprzez branie chormonów i inne takie?
Wtedy facet dalj jest facetem, tylko wygląda jak dziewczyna więc znowu homo.

BTW: Jeżeli facet uprawiał seks tylko z kobietami, ale chciałby z facetem to wtedy hetero, homo czy inne?

0

BTW: Jeżeli facet uprawiał seks tylko z kobietami, ale chciałby z facetem to wtedy hetero, homo czy inne?

To, czy jesteś hetero, homo, czy też jeszcze coś innego nie jest uwarunkowane tym z kim uprawiałeś seks O_o.
Zależy to od tego, do jakiej płci masz pociąg seksualny. Wielu homoseksualistów uprawiało seks z kobietami by sprawdzić "Jak to jest", ale po prostu nie mieli z tego żadnej przyjemności.

0

@wielki Młot
Tzn np kobieta która od zawsze chciała uprawiać seks z inna kobietą i do kobiet czuje pociąg, ale boi się i od nastu lat uprawia seks z mężem jest homo?
Coś mi nie pasuje.

Właśnie o to mi chodzi, że jak się robi ankietę tego typu to powinno się na początku ustalić słownik pojęć.
Inaczej z ankiety nie będzie nic wynbikać, bo każdy sklasyfikuje po swojemu i może ze 20% tak jak autor ankiety.

0

Przecież tu nie trzeba żadnego słownika. Tak - podana przez Ciebie sytuacja przedstawia kobietę homoseksualną.

2
katelx napisał(a):
woolfik napisał(a):

Kiedyś usłyszałem bardzo ciekawe zdanie, że każda kobieta jest bi tylko nie każda o tym wie

zapewne mowil to jakis ekspert w temacie.

To pewnie mogą być tego typu sytuacje:

user image

0

imo temat jest bezwartosciowy, jesli juz to pytanie powinno byc bardziej konkretne, np. jesli autor tak bardzo chce wiedziec jaki procent jego kolegow sie slini na jego widok :) to moglby zadac pytanie 'czy miewasz fantazje seksualne o kolegach/kolezankach z pracy?' (odpowiedzi: 'tak, homo', 'tak, hetero', 'tak, homo i hetero', 'nie mam')

1

Coś mi się obiło o uszy, że jak jesteś czarnoskóra lesbijka, to przy rekrutacji w google masz fory xD

0
jenot21 napisał(a):

Coś mi się obiło o uszy, że jak jesteś czarnoskóra lesbijka, to przy rekrutacji w google masz fory xD

taa, pytanie o orientacje seksualna to powszechna praktyka na rekrutacji w korporacjach

0

Jak mnie pociągają komputery to znaczy, że jestem Computatrufillem? :)

0
katelx napisał(a):
jenot21 napisał(a):

Coś mi się obiło o uszy, że jak jesteś czarnoskóra lesbijka, to przy rekrutacji w google masz fory xD

taa, pytanie o orientacje seksualna to powszechna praktyka na rekrutacji w korporacjach

Można rozwiać wątpliwości i wpisać dewiacje (tudzież spotkania z dewiantami) w zainteresowania.

0

Najgorsza dewiacja to homoseksualizm. Jest równie obrzydliwa jak pozostałe np pedofilia, ale najgorsza bo staje się dziś modą i jest społeczne przyzwolenie na homoseksualizm.

Tylko czekać aż pefofilia też stanie się modna. Udowodnione jest wszak że większość pedofili rekrutuje się ze środowisk homoseksualnych. Dewiacje chodzą parami.

3
Szczery Jacek napisał(a):

Udowodnione jest wszak że większość pedofili rekrutuje się ze środowisk homoseksualnych.

A konkretnie jednego z nich.

2

Na mój gust zmuszanie czy zachęcanie dzieci do uprawiania lub udawania seksu jest pedofilią, więc po przeczytaniu tego http://www.returnofkings.com/68413/sweden-continues-to-fund-bizarre-and-inappropriate-sex-education-for-young-children można stwierdzić, że Szwecja to raj dla pedofili (jak i w ogóle dla całego środowiska LGBTQWERTY).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1