Opis strony nie po polsku :)

0

Pytanie do Was:

Który opis jest lepszy i lepiej się czyta?

Filmy online Bez Limitów czasowych oglądania. Teraz jest to możliwe. Filmy za darmo, filmy online z polskim lektorem, dubbingiem oraz polskimi lub zagranicznymi napisami dostępne przez internet na eonline.pl Filmy przez internet, za darmo z możliwością pobrania filmu na dysk. Download, pobierz film w 5 minut. Za pośrednictwem naszego serwisu pobierz, download filmy online, udostępniane przez internet i całkowicie za darmo

Darmowe filmy online bez limitów czasowych oglądania? Tak, teraz jest to możliwe. Filmy online za darmo, z polskim lektorem, dubbingiem oraz polskimi lub zagranicznymi napisami, z możliwością pobrania filmu na dysk. Za pośrednictwem naszego serwisu, pobierz filmy udostępniane przez internet, całkowicie za darmo.

Pierwszy jest autentycznie w trzech katalogach stron WWW (identyczny tekst w trzech miejscach) i moim zdaniem jest kiepski stylistycznie. Dolny, to ja napisałem, chociaż w szkole zawsze byłem kiepski z polaka.

0

Alez dziwny watek :/
Przeciez ten pierwszy tekst jest pisany specjalnie pod SEO, co widac slychac i czuc ;) Wiec pieknej skladni nie ma co sie spodziewac ;)

0
Adam Boduch napisał(a)

Alez dziwny watek :/
Przeciez ten pierwszy tekst jest pisany specjalnie pod SEO, co widac slychac i czuc ;) Wiec pieknej skladni nie ma co sie spodziewac ;)

Skoro SEO, to rozumiem, że głównie chodzi o to, żeby pojawiły się najważniejsze słowa kluczowe związane z daną stroną.

To w ogóle, to albo można po prostu wypisać po kolei te słowa po przecinku, albo wystarczy każde słowo jeden raz, bo obojętnie, czy dane słowo jest 1 raz, czy 1000 razy, to Google i tak bez problemu załapie, jakie słowa mają kojarzyć się ze stroną. Prawda?

0

Np. szukajac frazy "filmy online bez limitow czasowych", google bardziej bedzie promowalo CALE frazy, tzn. szukane wyrazy ustawione obok siebie w takiej kolejnosci, w jakiej je wyszukuje.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1