Konkurs na najbardziej poryty kod (edycja IV, etap I)

0

Witam
Od tej edycji obowiązują nowe zasady:
Każda edycja zaczyna się pierwszego dnia miesiąca.
14 dnia tworzę ankietę, a 21 ogłoszenie wyników.

W tej edycji zadanie dosyć proste: http://demonicalmonk.vot.pl/4p/poryty-4/index.html
Zadania wysłane po czasie, nie kompilujące się, wypisujące błędne dane będą odrzucane. Programy będą kompilowane pod Linuksem poleceniem:
g++ program.cpp
Ale nie wolno używać #define. Do wygrania poryty uśmiech prezesa. Powodzenia.

0

Nikt nic nie klei?

0

Chyba w tym miesiącu nikt nic nie zrobi. Może by zrobić osobną stronę konkursu z wynikami, zadaniami i głosowaniami. Wtedy oprócz zwykłego czasowego konkursu było by stałe głosowanie i tabelki tygodniowe, miesięczne i co tam jeszcze się chce z najbardziej porytymi kodami.

0

Tylko trzeba ludzi aktywnych.

0

Może zakaz define odstraszył :p

Co do osobnej strony to trochę za dużo roboty. Gdyby było więcej kodów, to może bym się zastanowił.

0

W końcu 1 Września :]

Ja bym coś chętnie napisał tylko czekam aż ktoś się pierwszy weźmie.

0

Pisz. Jak nikt inny nie napisze to będziesz miał szansę na wygraną ;)

0

Ja mówię, że dobry był by osobny serwis z takimi zadaniami :) Coś jak krzyżówka SPOJ'a z IOCCC

0

Ja nie miałem co robić to w kilka godzin napisałem SPOJa opartego o API ideone. Na razie da się wysyłać kody do zadań, podświetla składnie, sprawdza czy kod się kompiluje i daje dobry wynik i są cząstki systemu userów, zadań i zgłoszeń. Może jutro coś z tego będzie, tylko jest problem: Jak powiązać konta na 4P z kontami tam? Zaraz znajdzie się jakiś komórkowy dżony z chęcią zarejestrowania się jako ja/ty/deus/polaczek/wtf i spamowania durnotą.

0
Demonical Monk napisał(a)

Jak powiązać konta na 4P z kontami tam?
Nie wiem czy jest sens. I tak w konkursie uczestniczy tylko kilku userów.

0

Ale głosowania... Na forum?

0

a czemu nie moze byc anonimowe glosowanie (bez logowania).
Powinna być mozliwość by nie tylko uczestnicy mogli glosować.

0

@demonical monk - Świetny pomysł żeby zrobić do tego osobną stronę :)

Ja niestety się nie zdecydowałem na napisanie czegoś, bo jestem w trakcie pisania (pierwszego od jakiegoś czasu) większego projektu i nie chce się rozpraszać (czytaj: boję się że w wyniku cały mój projekt będzie przypominał prace konkursowe)

0

http://sandbox.demonical.pl/poryty/

Dane logowania: test/test

0
MSM napisał(a)

@demonical monk - Świetny pomysł żeby zrobić do tego osobną stronę :)

Ja niestety się nie zdecydowałem na napisanie czegoś, bo jestem w trakcie pisania (pierwszego od jakiegoś czasu) większego projektu i nie chce się rozpraszać (czytaj: boję się że w wyniku cały mój projekt będzie przypominał prace konkursowe)

Wypraszam sobie! Pomysł jest mój!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1