Certyfikaty Novell-a CNA/CNI itp. Przydatność...

0

Chce zrobić te certyfikaty Novella i tak sobie myśle czy coś mi dadzą i są szanowane przez pracodawców. Ma ktoś ? Trudne są ?? Chciałbym zdawać w Techmexie w Bielsku, robił ktoś tam ?

0

Moje zdanie, jest takie: Novell powolutku wypada z rynku na rzecz Microsoft Windows Server 2003, faktem też jest, że linia systemu Novell NetWare pada, a sama firma skupiła się bardziej na dystrybucji linuxa, konkretnie SuSE. Moja osobista rada jest taka, aby zastanowić się bardziej nad Servereem Microsoftu bądź zrobić certyfikat z systemu Linux.

0

moim zdaniem to jeszcze warto zainwestowac w oracle.

0

To może tak, jakie kursy zrobić (które dają coś w CV ;)) i certyfikaty w PL (ważne by czas ich robienia nie przekraczał jak w przypadku Novella tygodnia np. kursu, gdyż nie mam za wiele czasu).

0

takie na ktore bedzie cie stac

0

Pieniądze nie są zbytnim ograniczeniem (oczywiście do pewnego poziomu), więc CNA/CNI, MCSA, coś z IBM i może jakiegoś Linuxa, mam czas na zrobienie do maja, mam nadzieje ze czasu wystarczy i prośba do osób z forum, może ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tymi dokładnie certyfikatami ?

0
Carmamir napisał(a)

Pieniądze nie są zbytnim ograniczeniem

tez bym tak chcial ;(

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1