Java. Jaka książka

1

Zdecydowanie nr. 2 najlepsza, po co przepłacać jak za o wiele niższą cenę można dostać coś o wiele lepszego albo przynajmniej na takim samym poziomie.

0

Książka nr 2. zdecydowanie najlepsza. Do książki jest kontynuacja "Java. Techniki Zaawansowane":
http://helion.pl/ksiazki/java-techniki-zaawansowane-wydanie-ix-cay-s-horstmann-gary-cornell,javtz9.htm

0

Mam książkę nr 2 i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Jeżeli jednak jesteś całkowitym nowicjuszem i jesteś całkiem zielony to może być ona na początek za trudna. To konkretną i profesjonalnie napisana książka dla osób które chcą podejść do nauki Javy poważnie Jednak czegoś tu nie rozumiem. Szukasz książki dla nowicjusza a nr.3 to "Przewodnik DOŚWIADCZONEGO programisty".

A tak swoją drogą to nie kupuj na stronie helionu, te same książki możesz znaleźć sporo taniej (np allegro)

0

A co myślicie o książce nr. 3? Dla kogoś kto ogarnia juz w miare podstawy Javy ("Trails covering basics" z oficjalnego tutoriala)

0

Mam pierwszą, przerobiłem 200 stron. Gość dobrze tłumaczy, tylko czasem przykładowe programy do objaśnienia czegoś są lekko przekombinowane. Większość zadań jest prosta, ale niektóre wydają się zdecydowanie za trudne. Przejrzyj sobie pdfy i zobacz jak autorzy tłumaczą trudniejsze zagadnienia.

0

Sorki pomyliłem się. Ja mam Java, przewodnik dla początkujących, ale książki pewnie zaczynają się różnić po kilkuset stronach.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1