Studia w Małopolsce

0

Witam.Mam pytanie czy mógłby ktoś polecić publiczną uczelnię gdzie jest informatyka (najlepiej w małopolsce lub w sąsiednich województwach ).Z matematyki podstawowej mam 80% a z rozszerzonej 52%. Oczywiście szukałem sam uczelni gdzie , ale na wielu nie ma podanego progu ,a w internecie jest mało opini na ich temat.Mógłby ktoś polecić jakąś najlepiej z własnego doświadczenia?

0

Podczepiam się do tematu, mam delikatnie lepsze wyniki więc tym chętniej poznam opinie.

0

Btw. może ktoś coś powie więcej ze swojego doświadczenia niż to czego doczytałem się w różnych opisach - czym różni się zwykła infa od infy stosowanej? Ta druga ma zazwyczaj niższe progi i nie wiem czy mam to traktować jako koło ratunkowe gdybym miał za mało punktów na zwykłą infę, czy w ogóle to zupełnie coś innego. Interesuje mnie Kraków, chociażby PK.

0

a ja nie rozumiem tych progow

to ile trzeba miec punktow i z jakiego przedmiotu i jaki poziom zeby sie dostac

2

czym różni się zwykła infa od infy stosowanej?

Informatyka stosowana to informatyka dotycząca jakiegoś działu przemysłu, czyli tam stosowana. Najczęściej sprowadza się to do tego, że jeśli masz np. wydział metalurgiczny, to jest informatyka stosowana w metalurgii.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1