[delphi] Brak mozliwosci zamkniecia programu - powrót temat

0

W 2002 roku został poruszony na forum temat braku możliwości zamykania programu. Ponieważ odpowiedzi udzielone na ten temat mnie nie satysfakcjonują oraz żadna osoba przez 3 lata nie podjęła się próby odpowiedzi na ten temat, zwracam się z gorącą prośbą do użytkowników forum 4programmers.net o rozważenie tego problemu. Gwoli ścisłości, chciałbym dodać, że interesuje mnie niemożliwość zabicia procesu programu w systemie Windows Xp. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! (do moderatorów: program, który piszę nie jest żadnym trojanem, wirusem itp.) </delphi>

0

jakieś dwa miesiące temu w dziale OT wrzuciłem posta z programem closeme. poszukaj go.

0

Tylko gdzie jest kod źródłowy tego programu. Biblioteki closeme.dll nie mogę otworzyć w Delphi.

// no cóż, od kiedy dll'e można otwierać w delphi - Ł?
//mój bład, wybaczcie, to zmęczenie

0

powiem Ci tak: napisanie takiego programu ociera się o tematy dość ściśle związane z pisaniem trojanów/wirusów itp, dlatego nie jestem skłonny podzielić się kodem źródłowym.

0

Nie potrzeba mi całego kodu źródłowego twojego programu. Potrzebuje tylko fragment ukrywający mój program na liście procesów. Jednocześnie przypominam ci, że nie piszę żadnego trojana, czy wirusa.

0
ŁF napisał(a)

powiem Ci tak: napisanie takiego programu ociera się o tematy dość ściśle związane z pisaniem trojanów/wirusów itp, dlatego nie jestem skłonny podzielić się kodem źródłowym.

W sumie to prawda, ale jak np: ma to być program do szkoły lub kawiarenki, gdzie trzeba się ustrzec przed wyłączeniem programu (chodzi o przydatny program ;) ) przez obcego użytkownika, czy nawet w domu przez "obcą" osobę (brata ;) ) to możesz "podzielić się kodem źródłowym"...
w końcu to blokowanie zamknięcia, a nie destrukcyjne działanie.

Ale decyzja nalezy do ciebie ŁF ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1