Jak wstawic prezentacje Flash ??

0

Witam,

jak wstyawic prozentacje flash na formularz w delphi?jakie do tego komponenty sa potrzbne i gdzie je mozna ewentualnie znaleŹĆ ?

dzieki z gory za pomoc !!!
pozdrawiam

0

Delphi -> Component -> Import ActiveX -> Add (Shockwave Flash) -> Install..

Potem Rebuild Package, Save i będzie na zakładce ActiveX

0

Do tego wykorzystaj komponent IWFlash i IWURL na zakładce IWStandard.

Rzzwin gałąź FlashFile w Inspektorze Obiektów kom. IWFlash - znajduje sie tam włąściwość FileName, dzieki ktorej mozesz przypisac sciezke do animacji.

IWURL słuzy do tego, aby ustawic jaka strona zostanie otworzona po kliknieciu na IWFlash. Zmieniasz ja poprzez wlasciwosc URL.

Informuje, ze komponenty IW służa do tworzenia apliakcji-serwerów i stron www zawierające kontorlki. Kom. IW nie ma w Delphi 7 Personal [sciana]

0

IWStandard? Mowiac szczerze to w D7 Ent tez nie ma czegos takiego. Polecam kontrolke ActiveX ShockwaveFlash. Instalujesz tak jak Szczawik napisal (lub poprzez Project->Import Type Lbrary->Add(ShockwaveFlash)). WAZNE: program bedzie wymagal aby na kompie gdzie jest uruchamiany byla zainstalowana kontrolka Flash.ocx. Mozna to latwo obejsc instalujac dodatkowo FlashPlayer'a (za darmo mozna z sieci sciagnac) albo dolaczyc do programu plik Flash.ocx i w programie samemu rejestrowac ja. Plik swf podpinasz we wlasciwosci Movie-wpisujesz pelna sciezke do pliku SWF.

Pozdrawiam
Gothmog

0

Jak nie ma, jak jest? Ja mam Delphi 7 Enterprise i wszystko mam [!!!]
Znajduje sie na palecie IW Standard... Poszukaj dokładnie, a znajdziesz :>

0
virus_jc napisał(a)

Jak nie ma, jak jest? Ja mam Delphi 7 Enterprise i wszystko mam [!!!]

Jest.. jest, potwierdzam.

0

Jak nie ma się zainstalowaneog Intra Web to niebędzie

0

Wiem ;(

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1