jak programowo wyłaczyc ActiveDesktop na pulpicie?

0

jak programowo wyłaczyc SIEC WEB?

thx za odp. pozdro!

0

żnaczy co? siec web czyli www? (zablokuj port)
siec web jako caly internet?

0
AdamK86 napisał(a)

SIEC WEB?
WEB == SIEĆ - więc bardziej sprecyzuj problem bo napisałeś masło maślane :]
Podejrzewam, że chodzi o programowy odpowiednik wyjęcia skrętki z sieciówki (chyba, że ktoś ma WiFi :])

0

:P :P
:)
PRAWYM NA PULPIT -> hehe i ACTIVE DESKTOP -> POKAZ ZAWARTOSC SEICI WEB (i chcę to wyłączyc)

wiem dziwne:P ale mialem jakiegos trojana prez ktorego taki shit mi sie zrobil :/ i nie moge tej opcji odznaczyc jak pisalem w innym poscie :/
i próbuje programowo odchaczyć tą opcje - pokaz zawatrość sieci web :(

ta pozycja (pokaz zawartosc sieci web) w ogole jest enabled := false

juz mnie dobija te niebieskie tło a ustawic tapete? nie ma zadnej opcji :/

0

A to ja tez dolacze sie do pytania - mialem tak samo - byl jakis trojan, ktory spowodowal, ze w systemie nie mozna ustawic tapety - zamiast tego bylo niebieskie tlo z napisem o takiej mniej wiecej tresci (po angielsku)

System nie moze funkcjonowac normalnie z powodu trojana JakiegosTam, uzyj jakiegos programu typu Antywirus/Spyware Remower aby usunac problem

Problem tylko w tym, ze trojana dawno juz nie ma, a tlo niebieskie pozostalo :/ Jak to cofnac?? Podejrzewam ze trzeba byloby w rejestrze cos zmienic, tylko co??

Ja zrobilem ponowna instalacje systemu - ale i tak chetnie sie dowiem.

0

hehehehe :) teraz antywir i spyware mi nie potrzebne bo recznie powywalałem to wszystko :/ a ja mam tak ze jest tylko niebieskie tlo bez zadnego napisu tylko po prostu active desktop - pokaz zawartosc sieci web nie dziala - tu caly problem bo nie moge patrzec na te niebieskie tło hehe [diabel]

rejestr caly przetrzepalem, mscofnig itd... i wszystkie smiecie wyszukalem i usunelem i wszystko ok prócz niebieskiego tła na które nie moge wstawić zadnej tapety :/

0

Powiem ci tak :)
Z tym trojanem to masz przywalone: Backdoor.Win32.Haxdoor !
Radze ci wejść na http://forum.mks.com.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9 albo Od razu do: http://forum.mks.com.pl/forum/viewthread.php?tid=12021 i spytać na forum jak to doprowadzić. Jest tam kilka osób co zrobiło programik (w Delphi oczywiście) jak przywrócić ten pulpit. Może ci pomogą i nawet podrzucą żródło :D

Miałem to samo i uratowałem kompa przywracaniem systemu punktu przywracania.

Co to tej opcji to jest ona zablokowana w rejestrze.
Ściągnij sobie jakiś rozbudowany program do zmiany ustawień w XP i poszukaj opcji o ograniczeniach dla użytkowników typu: blokowanie zmiany tapety, rozdzielczości, itp.

Możesz też poszukać w kluczach:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop
HKEY_USERS\S-1-5-18\Control Panel\Desktop
HKEY_USERS\S-1-5-21-861567501-1682526488-1060284298-1003\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop [soczek]

0

Dzieki Opi :) no i wszystko dziala elegancko tapeta jest:D nooo wreszcie
jeszcze raz dziekowa:)
[soczek]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1