Eksport funkcji/procedur z DLL

0

Witam.
Mam taki problem.
Mam sobie programik, ktory wyswietla mi dane o temperaturze, obrotach itp. procesora. Korzysta on z szeregu bibliotek (Asusprob.exe). Ja w Delphi napisalem sobie programik, ktory czyta te dane z tego programu, poprzez obsłużenie odpowiednich komunikatów, dzięki wyszukaniu odpowiednich uchwytów do elementów wyswietlajacych dane...

Ale, czy nie pieknie by bylo, gdybym mogl zaimportowac odpowiednie funkcje z bibliotek, z ktorych korzysta oryginalny program? Nie musial bym wtedy miec stale uruchomionego AsusProba... Tylko moj programik...
Zatem ort! szukac jak sie do tego zabrac.
Skorzystalem z narzedzia Delphi, TDump.exe i dowiedzialem sie ze np. biblioteka X eksportuje taką a taką funkcję...

np:
tdump -ee InteresujocaMnieBiblioteka.dll dane.txt //eksportuje mi do pliku nazwy procedur

W wyniku mam, np. (przyklad z biblioteki bass.dll)

Turbo Dump  Version 5.0.16.12 Copyright (c) 1988, 2000 Inprise Corporation
                     Display of File BASS.DLL

EXPORT ord:0001='BASS_Apply3D'
EXPORT ord:0002='BASS_ChannelBytes2Seconds'
EXPORT ord:0003='BASS_ChannelGet3DAttributes'
EXPORT ord:0004='BASS_ChannelGet3DPosition'
EXPORT ord:0005='BASS_ChannelGetAttributes'
EXPORT ord:0006='BASS_ChannelGetData'
EXPORT ord:0007='BASS_ChannelGetDevice'
EXPORT ord:0008='BASS_ChannelGetEAXMix'
EXPORT ord:0009='BASS_ChannelGetInfo'
EXPORT ord:0010='BASS_ChannelGetLevel'
EXPORT ord:0011='BASS_ChannelGetPosition' ... itd

Ale powstaje problem, co z parametrami tych funkcji/procedur? ort! mam wiedzic jakie wyniki zwracają funkcje, jakiego typu?

Czy mozna to ort! ort!? Jest jakis cudowny program do tego? Niestety, nie mam dokumentacji, a firma Asus raczej dokumentacji mi nie przysle...

Pozdr, pepe

0

Heh tez mam taki problem i nigdzie nie moge znalezc rozwiazania :/ A szukales jak sie to pobiera?

0

Heh tez mam taki problem i nigdzie nie moge znalezc rozwiazania :/ A szukales jak sie to pobiera?

Co się pobiera?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1