Otwieranie programów napisanych w delphi 7 pod delphi 5

0

czesc
mam kilka pytan:

1.da sie jakos otwarzyc program (mam kod zrodlowy) napisany w delphi 7 pod delphi 5(jest moze jakis konwertor czy cos)??

2.Jak napisze program w delphi 7 trial to moge go udostepnic na publicznym serwerze??

3.ktora wersje delphi mozna uzywac bez licencji i czy mozna udostepnic programy napisane w tej wersji (oczywiscie bez licencji na ta wersje delhpi!!!)?

:) z gory dzieki

aha

  1. Mozna sprawdzic w czym program został napisany?? (w ktorej wersji delphi)

:)

0

1: jeśli nie używano żadnych "nowych" komponentów to powinno bez problemu pójść
2: udostępnić zawsze możesz [green] ale po jakiamś tam czasie przestaje działać (podobno)
3: personal (oczywiście udostępniać nie komercyjnie)
4: można

0

Czyli programy napisane np w delphi 7 personal za darmola można udostępniać, ale czy nie przestaną one działać po pewnym czasie??

0

z personala możesz udostępniać i działają one cały czas [!!!]

0

2: udostępnić zawsze możesz [green] ale po jakiamś tam czasie przestaje działać (podobno)

Nie podobno a na pewno... Program skompilowany na wersji trial ma w sobie wpis, który powoduje, że po około 30 dniach od skompilowania zamiast programu wyświetlany jest messagebox z informacją, że "program napisanow w wersji trial środowiska" (po eng.) i na tym koniec. podobno gdzieś na necie sa patche do tego ale ja tylko słyszałem o nich...

0

nawet nie okolo tylko dokaldnie 30dni :)
(przekonalem sie na wlasnej skorze kieeedys :))
co do rozdawania za darmo. owszem... dzialaja ciagle lecz program musi byc na licencji freeware
to tak w mieniu rozwiniecia :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1