Pliki w LAN

0

Mam taką teorię a ze nie mam sieci chciałem sprawdzić, czy jest możliwa. Skoro jest możliwe kopiowanie plików z kompów w sieci LAN poprzez wpisanie miejsca z którego ma byc kopiowanie numeru IP wybranego komputera. To czy jeśli jako miejsce docelowe wpisze sciezke z tymże numerem to czy ten plik zostanie przesłany do tego komputera??


0

Mam taką teorię a ze nie mam sieci chciałem sprawdzić, czy jest możliwa. Skoro jest możliwe kopiowanie plików z kompów w sieci LAN poprzez wpisanie miejsca z którego ma byc kopiowanie numeru IP wybranego komputera. To czy jeśli jako miejsce docelowe wpisze sciezke z tymże numerem to czy ten plik zostanie przesłany do tego komputera??


jezeli katalog jest udostepniony z pelnym dostepem to tak.

0

Pomiędzy komputerami w sieci LAN możesz przesyłać pliki jeżeli masz uruchomione udostępnianie plików na komputerach. W takim wypadku docelowy komputer powinien mieć udostępniony jakiś katalog aby można było na niego skopiować pliki. Programowo najłatwiej chyba będzie pomapować dysk sieciowy i kopiować tak jak by wyglądało mapowanie lokalnie. Tu masz artykuł o mapowaniu dysków w sieci
http://4programmers.net/faq.php?id=230

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1