Zatrzymanie procedury w wybranym miejscu?

0

Witam! Oto dalszy ciag problemów jeżeli chodzi o Kółko i Krzyzyk.
Powiem szczerze że nie wiem nawet jak miałem nazwać ten temat, a więc nie wiedziałem czego szukać aby znaleźć na forum.
Tym razem zdecydowałem się wrzucić piki na serwer (plik na końcu tematu).

Problem polega na tym, że napisałem procedurę NowaGraWygranaGracz1 w której to jest czyszczenie pól oraz jeżeli Player2.Drop = True, to zmienia to na Player1.Drop = True. (Player1 i Player2 są w grupie). Oczywiście jest również ta sama procedura dla drugiego gracza.
Problem tkwi w tym że jeżeli wygra gracz1 lub gracz2 tu procedura NowaGraWygranaGracz1 lub równorzędnie dla gracza2 gryzie się z procedurą Change (gdy jej nie ma wszystko jest wporządku) i po wykonaniu się procedury NowaGraWygranaGracz1/2 zaznaczane jest Player2.Drop zamiast Player1.Drop. Z resztą ściągnijcie pliczek i odpalcie program, po czym wklepcie jakoś X(czy O) żeby było w tej samej lini i zobaczycie że po wciśnięciu OK zaznaczona będzie opcja Player2.Drop :(
Jeżeli ktoś zna odpowiedz na mój dylemat to byłbym bardzo wdzięczny.
<url>www.magnum007.republika.pl/kik.rar</url>
(dla bezpieczeństwa dodałem tam wszystkie pliki)

Pzdr.

0

Nie przeglądałem pliku, ale żeby zakończyć procedurkę w dowolnym miejscu wytarczy instrukcja Exit(). Jeśli jesteś w bloku try-finally, to przed zakończeniem wykonają się instrukcje z bloku finally.

0

eeh to nie to:(
Czy mógłby ktoś ort! ten program :(?
pzdr.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1