[PR] UPX i JVCL

0

Witam,
ściągnąłem sobie upx'a z 4p.net i chciałem skompresować program, ale napotkałem poważny problem. Program jest napisany w Delphi 7 Personal z wykorzystaniem JVCL 3.0 (inny program bez JVCL po kompresji działa doskonale) kompresuje się ładnie ale przy próbie jego uruchomienia dostaje taki komunikat:

Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie zainstalowanie aplikacji.

wiersz poleceń: upx.exe -9 -o project.compressed.exe project.exe

Co może być powodem takiej sytuacji??

0

Sprobuj spakowac tak:
upx --best --crp-ms=999999 --overlay=strip --compress-resources=1 --compress-icons=2 --strip-relocs=1 --compress-exports=1 NazwaPliku.exe
ja tak kompiluje wszystkie programy z JVCL i JCL i wszystko chodzi ladnie...
Poza tym (z tego co czytalem) to jest to maxymalne upakowanie pliku (powyzsze parametry)...

0

Sprobuj spakowac tak:
upx --best --crp-ms=999999 --overlay=strip --compress-resources=1 --compress-icons=2 --strip-relocs=1 --compress-exports=1 NazwaPliku.exe
ja tak kompiluje wszystkie programy z JVCL i JCL i wszystko chodzi ladnie...
Poza tym (z tego co czytalem) to jest to maxymalne upakowanie pliku (powyzsze parametry)...

Niestety ten sposób nie działa, nic sie nie kpompresuje tylko wyświetla się sposób użycia tzn:

D:>upx.exe --best --crp-ms=99
9999 --overlay=strip --compress-resources=1 --compress-icons=2 --strip-relocs=1
--compress-exports=1 project.exe
upx: unrecognized option `--crp-ms=999999'
Usage: upx [-123456789dlthVL] [-qvfk] [-o file] file..
D:>

0

Usun to: `--crp-ms=999999'
P.S To co ty masz to chyba nie jest najnowsza wersja UPX-a, sprobuj najnowsza...

//Dopisane:
Taaa, na pewno to nie jest najnowsza... Sciagnij skads (poszukaj n agoogle)

0

P.S To co ty masz to chyba nie jest najnowsza wersja UPX-a, sprobuj najnowsza...

Mam 0.98 tą stąd... Z 4p.net

//Dopisane:
Taaa, na pewno to nie jest najnowsza... Sciagnij skads (poszukaj n agoogle)

Oki już mam 1.25 i wio mama działa ładnie i powabnie... THX Wasyl

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1