Znowu o wyglądzie XP

0

Po pierwsze przepraszam jeśli to już było i nie znalazłem tego

w moich projektach używam wyglądu XP poprzed dodanie pliku *.res do aplikacji (tak więc nie potrzeba dodatkowych plików *.manifest)

niestety w ten sopsób wygląd XP jset zawsze, a chodzi mi o zrobienie możliwości wyłączenia tego wyglądu przez użytkownika w ustawieniach mojego programu (wiem że z plikiem *.manifest jest o wiele łatwiej, wystarczy wykasować, ale mi właśnie chodzi o to żeby to samo zrobić mając wygląd XP wbudowany w aplikacje)

0

wstaw komponent WinXp i tam moze będzie coś takiego jak Active albo coś takiego sprawdz

0

Nie ma tam czegoś takiego. Stylu XP nie da się zaaplikować lub wyłączyć podczas działania programu. Można najwyżej zrobić oddzielny program, który będzie grzebał w zasobach tego pierwszego i wycinał albo wkładał manifest.

0

Nie kompiluj programu z zasobami RES, ale włóż cały skrypcik do pliku nazwaexe.manifest, a potem jeśli uzytkownik nie chce manifestu, to po prostu zmień nazwę tego pliku na inną...
W tym przypadku potrzebne będzie ponowne uruchomienie programu...

0

Nie kompiluj programu z zasobami RES, ale włóż cały skrypcik do pliku nazwaexe.manifest, a potem jeśli uzytkownik nie chce manifestu, to po prostu zmień nazwę tego pliku na inną...
W tym przypadku potrzebne będzie ponowne uruchomienie programu...
wlasnie nie chcę dodatkowych plików :-8 no ale cóż ...

0

Pogadaj z ..-em on zrobił coś takiego w swoim notatniku SP 3

0

Przepraszam, że nie na temat...

w moich projektach używam wyglądu XP poprzed dodanie pliku *.res do aplikacji (tak więc nie potrzeba dodatkowych plików *.manifest)

Tez tak robiłem ale miałem inny problem:
nie chodziło gdy kompresowalem plik UPXem...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1