windows sdk

0

Zadajac pytanie na temat adresu programu, odeslaliscie mnie do windows sdk (od tamtej pory teg oszukam). Pierwszy raz o tym slysze. Domyslam sie ze jest to dokumentacja. Czy mozecie powiedziec gdzie ja moge znalezc (konkretnie). I z gory uprzedzam zebyscie nie krzyczeli bo szukalem na tej stronie jakichs informacji na ten temat i nie znalazlem. Skromnie prosze o pomoc. A i wolalbym zeby byla po polsku.

0

jako dodatek do helpa delphi i na stronie microsoftu

0

Od razu szukalem na stronie microsoftu, ale ja tam nawet nie moge znaleŹĆ directxa. Mozesz podac url jesli znasz?

0

Zacznij od http://msdn.microsoft.com

PS. Nie będzie po polsku!

0

Zapewne chodzi o...
http://www.microsoft.com/msdownload/platformsdk/sdkupdate/

ja tylko zapytuję - tu z tego co widzę nie można zaktualizować se tych helpów dołączonych do Delphi? Bo ja chcę mieć je takie jakie są, tylko że z pełnym info o funkcjach np. Windowsa XP albo 2003.

0

pewnie aktulizowane przyjda z D8

0

pewnie aktulizowane przyjda z D8

O świetnie... Sprzedam samochód ojca to sobie kupię D8 i bede mial nowsza pomoc -_-'

0

Polecam ściągnąć to co jest na msdn. Jest wygodniejsze w obsłudze niż to w Delphi (nie myślałem, że kiedykolwiek powiem to o nowej wersji pomocy w Windowsie, ale... to wyjątek).

0

Nie wiem, nie wiem naprawde nie wiem. No nie moge znalezc. To jest jeden plik? Jaki format? znalazlem cos w .cab-ach i to w wersji instalacyjnej ponad 100 MB. Czy moze ktos konkretnie wskazac url do windows sdk. Tak lopatologicznie - jak krowie na miedzy. Zebym zrozumial i sciagnal.

0

Klikasz na podany wyżej link.
Jeżeli zostaniesz zapytany o zainstalowanie kontrolki ActiveX potwierdzasz.
Jak pojawi się stronka to z lewej strony masz menu. Kliknij na Core SDK.
Następnie klikasz na link z prawej strony Install
Wyświetli się okienko z tarczą postępu i po chwili będziesz miał listę z modułami do zainstalowania.
Klikasz na Continue.
Potem czytasz licencję ;) i naciskasz Accept
Wybierasz dysk i folder do ściągnięcia.
Naciskasz Continue, a potem Install Now. Jeżeli zobaczysz okienko z informacją o prawach dostępu naciśnij OK. Potem nastąpi ściąganie. Troszkę to potrwa. A potem już tylko kliknięcie na plik BAT, potem Setup.
Ja akurat wolałem ściągnąć sobie samodzielnie i potem zainstalować, ale chyba tak będzie łatwiej.
Czy to tak trudno czytać i wykonywać polecenia?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1