ActiveX

0

Witam!
Mam problem z kontrolką OCX. Mianowicie napisałem takową i wukorzystałem ją na stronie... U mnie wszystko jest ok, ale jakie pliki mam dołączyć, aby kontrolkę mógł wykorzystać ktoś inny, nie mający Delphi?? Probowałem już kilku opcji w Web Deployment Options i ciagle to samo. Kolega uruchamia u siebie kontrolke i nie widzi żadnych komponentów poza ActiveXForm. Nie działa mu menu kontekstowe, które uruchomione u mnie działa jak należy ;-( Co robię źle?
POMOCY!!
Z góry dziękuję za pomoc

0

Może ma wyłączoną obsługę niepodpisanych programów activex? I widzi tylko szary kolor w miejscu gdzie miała być forma...

0

ja tez probowalem bawic sie kontrolkami ale doszedlem do wnioskuze to bez sensu (bynajmniej do uzytku publicznego) bo wszystkie IE maja raczej wylaczone ich obsluge. Chyba bedzie lepiej w Java

0

Juz doszedlem do tego jak zrobic zeby u innych działalo, problem tylko że skompilowalem od nowa wyrehjestrowalem i ponownie zarejestrowalem u mnie jest zaktualizowane a koles nadal ma po staremu :| CO JEST??

0

Może opróżnij Temporary Internet Files, ja mam taki problem z Flashami, zamienie plik na nowszą wersje, a potem ile bym nie klkikał F5 to IE ciągle ładuje starego flasha z Tempa, a nawego za nic w świecie, po wywalenie tego plliku z tempa IE łaskawie wczytał nowy plik.

0

Nadal to samo otwiera sięciągle ten sam, stary OCX....
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1