Typ karty grafiznej, Image, uruchomione execi, poprawne zamn

0
  1. Jak wykryć jaka karta graficzne jest w komputerze? Chodzi mi o nazwę i ilość pamięci.

  2. Jak wyczyścić zawartość Image?

  3. jak do listbox dodać listę uruchomionych programó (takie coś jak Ctrl+Alt+Del), oraz jak się kliknie na przycisk to zaznaczony program się zamyka (takie Zakończ zadanie w Ctrl+Alt+Del).

  4. Jak wykryć czy ostatnie zamnknięcie systemu przebiełgo porawinie (start->zamknij) czy system został zresetoany? (tak jak jest w scandisku)

proszę Was o pomoc. :-*

0

1 nie wiem
2 . image1.picture := nil;
3. gdzies to bylo na 4p

0
  1. MSDN i przejrzenie NVidia.com aby sie upewnic (chodzi o sekcje Developers czy jakoś tak)
  2. MSDN
0
  1. nie wiem
  2. odp masz
  3. FAQ !!!!
  4. moge sie mylic, nie wyzywajcie mnie, wg mnie to jest mniej wiecej tak:
    przy starcie tworzony jest wpis (moze rejest, plik) z zawartoscia np "uruchomiono", przy zamykaniu zmiana wpisu na "zamknieto", i przy uruchamianiu sprawdza sie czy jest wpis "zamknieto", jesli tak to normalne uruchamianie, jesli nie, scandisk.....
    moja teza moze byc oczywiscie bledna, choc to dziala w prosty sposob ;)
0
  1. Czytałem gdzieś o tym. Można uzyskać dokładne informacje, tzn. czy komputer został wyłączony normalnie, przez reset, czy może przez klawisze ctrl+alt+del. Informacje te były chyba zapisywane w biosie, ale dokładniej nie pamiętam.
0
  1. http://nehe.gamedev.net/data/lessons/lesson.asp?lesson=24 - rodzaj karty, obsługiwane rozszerzenia itp. Niestety w C++, ale jeżeli przeczytasz poprzednie kursy to sobie bez problemy przekonwertujesz. (Jezeli byś koniecznie chciał, to mam cześciowo przekonwertowane na Delphi, moge ci wysłać). [cya]
0
  1. ponent MSI był w stanie to sprawdzić (jest chyba na Download) - miał też SRC....
0

dokładnie, tu chodzi o plik MSI_Display.pas

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1