wypak.. .rar - bez podkatalogów

0

Chodzi mi o wypakowanie wszystkich plików bez umieszczania ich w katalogach takich w jakich są w pliku .rar

Struktura pliku .rar :

cośtam.rar
|
|jakiś tam folder
| |
| plik.txt
|
|jakiś folder 2
|
|folder 3
|
|plik2.txt

I teraz jak używam wszystkich dostępnych komponentów (darmowych)
to mi wypakowuje razem z podkatalogami, a ja tak nie chcę :)

Chcę żeby np. do katalogu "moje" wypakował pliki :
plik.txt
plik2.txt

ale bez katalogów.

I teraz pytanie. Czy jest może do tego jakiś komponent, bo biblioteka unrar.dll (chyba) tego nie pozwala zrobić?
A może jednak jakoś się da?

0

unrar.dll + google

0

No niestety szukałem już tak :)
Znam dość dobrze język angielski, więc przeszukałem chyba wszystkie możliwe stronki na ten temat i każdy komponent wykorzystujący unrar.dll nie pozwala na takie wypakowanie. A darmowy program do odpakowywania rozprowadzony z winrarem pozwala na to, więc na pewno musi być jakaś możliwość.
I właśnie dlatego piszę na tym forum, bo może tutaj ktoś coś podpowie :)

0

teoretycznie śmiem twierdzić że da się - jedyny problem to przenosić te pliki lub pobrać liste tych plików. gdy masz liste tych plików to możesz plik po pliku wypakowywać do katalogu.

z przenoszeniem inaczej: rozpakowujesz normalnie a potem CopyFile+F1 a znajdziesz ReplaceFile

0

O ile pamiętam to dało się również z unrar.dll. Niestety nie mogę znaleźć tej starej biblioteki. Miałem do niej moduł (nie komponent) doskonale opisany. Teraz wchodziłem na rarlab i niestety nie ma :( Jest jednak kod w C++ może na podstawie jego da się zrobić rozpakowywanie.

0

Ok jeszcze coś może popróbuję, ale wątpię.
A co do listy pobrania listy plików i wypokowywania pojedynczo, to IMO nie da się tak. Ponieważ aby wypakować jeden plik w archiwum musisz podać do niego ścieżkę w tym archiwum, więc jeśli jest w folderze 'asd', to ścieżka będzie asd\plik.txt i wtedy wypakuje razem z folderem 'asd' i plik.txt umieścim w tym folderze w lokalizacji docelowej :)

0

Sprubuj winrarem to wypakować. W folderze z programem masz wersję pod wiersz poleceń (rar.exe, unrar.exe). Użyj tego, tam na 100% się da bo kiedyś tak robiłem. Umieść plik rar.exe w katalogu z programem (np wypakowywuj z zasobów swojej aplikacji) a następnie w programie utwórz odpowiednie polecenie i wywołaj je przez WinExec(); Poczytaj w helpie winrara tam jest wszystko.

0

Legalnl: spojrzałeś na datę ostatniego posta? Jego autor logował się rownież wieki temu.

0

Kurde, nie pojrzałem, szukałem pewnych info w google, no ale to źle? ktoś może jeszcze szukać info jak i czym obsłużyć archiwa róznego typu, winrar obsługuje dużo typów. nawet ISO

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1