ALT+CTRL+DEL

0

tak sie zastanawiam czy sposob na ukrywanie programu w ALT+CTRL+DEL ktory dzial pod win9x bedzie dzialal tekze pod XP'ka??? jezeli nie to jak go mozna ukryc???

0

zajrzyj do FAQ

0

W sekcji "Interface" dodaj linię:

function RegisterServiceProcess(dwProcessId,dwTypeword):
Integer;stdcall;external 'kernel32.dll'

Teraz możesz napisać:

RegisterServiceProcess(GetCurrentProcessID, 1);

Uwaga: Funkcja ta występuje jedynie w systemach Win9x. Na innych systemach program wyświetli komunikat, że funkcji nie ma w pliku kernel32.dll i w najgorszym wypadku program w ogóle się nie uruchomi Dlatego jeżeli to tylko możliwe należy dołączać tą bibliotekę dynamicznie.

hmmm moze inaczej... zcy gdy dolacze kernela to nie wyswietli mi progrmu w liscie alt+ctrl+del??

0

NIE!!! Jak nie wierzysz - sprawdź

0

Nie bedzie to dzialalo 100%, wszyscy to wiedza :p .
Na torry.net -->Tips jest funkcja jak zablokowac klawisze Ctrl+Alt+Del na XP [diabel]

0

hmmm ale nie chodzi mi o zablokowanie tylko o to zeby mojego programu nie bylo w alt+ctrl+del lub zeby nie dal sie wylaczyc przy pomocy tych klawiszy... odrau mowie ze to nie trojan :)

0

Chyba jedyny sposób to dostać się do listview'a taskmanagera i usuwać z niego odpowiednią pozycję...

0

Application.Title:='' ;

Aplikacja bez nazwy w w98, Me nie była wyświetlana,a w XP nie mam pojęcja.

0

Application.Title:='' ;

Aplikacja bez nazwy w w98, Me nie była wyświetlana,a w XP nie mam pojęcja.

W XP nie jest wyświetlana na liście aplikacji, ale na liście procesów tak.

0

hmmm ale nie chodzi mi o zablokowanie tylko o to zeby mojego programu nie bylo w alt+ctrl+del lub zeby nie dal sie wylaczyc przy pomocy tych klawiszy... odrau mowie ze to nie trojan

gdzieś widziałem taki komponent ale kosztuje chyba koło 40$, można w xp zablokować załego menagera, trzeba tylko zmienić coś w rejestrze pisze w faq

0

no tak po wpisaniu Application.Title := w alt+ctrl+del nie wyswietla sie "Project1" ale za to wyswietla sie "Form1", po wpisaniu Application.Title := oraz Form1.Caption := '' tez nie dziala znowu wyswietla sie Project1... wiec nic z tego...
A co do tego pomyslu zeby dostac sie do taskmenagera i wykasowac go z listy to jest maly problem do edita czy do memo potrafie sie dostac ale do listbox'a niestety juz nie... moze ktos wie jak to zrobic????

0

A w FAQ było jak wyłaczyc ctrl+alt+delete!!. [glowa] [hurra]
O masz:
var
L: LongBool;
begin
SystemParametersInfo(97, Word(True), @l, 0); // Włącza blokadę
SystemParametersInfo(97, Word(False), @l, 0); // Wyłącza blokadę
end;
jak wyłaczyć skrót:ALT+CTRL+DEL!! [cya] .

0

ja już napisałem taki komponent :-)
Znaczy napisałem taki program (w jakieś 2 minuty), teraz tylko męcze sie z komponentem [glowa]
Jak zrobie to zamieszcze... B-|

EDYCJA POSTÓW !!!! :-[ :-[ - napisałeś 4 posty z rzędu w tym wątku!

0

a gdybyscie oboje napisali odpowiedz na moje pytanie a nie jak wylaczyc alt+ctrl+del albo przynajmniej jak ukryc moj program pod XP....

a wiec wie ktos moze jak sie dostac do listbox'a taskmenagera i usunac jakas pozycje?? a moze wie ktos ogolnie jak sie dostac do jakiegos innego programu i np. zmienic 5 linie w np. memo???

0

PS komponent by pod XP zablokowac Ctrl+Al+Del to dWinlock!
Jest on komercyjny, jezeli kto potrzebuje crack'a to piszcie mnie na maila [diabel]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1