Wypunktowanie

0

Czy mozna zrobić inne wypunktowanie niż kropki

0

Wypunktowanie w czym??

0

W RichEdit.
Niestety nie spotkałem się z czymś takim. Wydaje mi się, że jest tylko Bullet, chociaż możesz popróbować np. Number...

Pozdroofka

0

niestety, numerowania zrobic nie mozna (tzn. mozna, ale sie trzeba pomenczyc) i czegos innego od kropek tez bo tego chyba RTF nie obsluguje. mozesz zrobic wlasny komponent i standard plikow :)

0

fakt, mozesz zrobic:
1.wlasny komponent / edytowac ten richedit
2.numerowanie mozna zrobic procedurka
3.kwadraty...hmmm... mozna skopiowac jakis znak a potem go wklejac lub w tym miejscu zmienic czcionke

:P

0

Tak tylko ja takiego czegoś nie zrobie :)

0

Wiem, że można podmienić kropeczki w RichEdit za pomocą jakiejść funkcji API, ale teraz to wam tego nie znajdę....

0

Znalazłem do tego komponent, działa na 1000%, prosty jak budowa RichEdit, a jest to JvxRichEdit (Numery arabskie i rzymskie, kuleczki i dowolne znaki/obrazki)

0

No to juz mi go tu dawać :):D

0

niestety, numerowania zrobic nie mozna (tzn. mozna, ale sie trzeba pomenczyc) i czegos innego od kropek tez bo tego chyba RTF nie obsluguje. mozesz zrobic wlasny komponent i standard plikow :)

Właśnie, że RTF to obsługuje (spróbuj z WordPadem). Tylko cholera jasna RichEdit z Borlanda nie obsługuje :-[

0

Tak jak pisałem w poprzednim poście (RichEdit), można w Borland Delphi 7, przetestowałem.
pf.dwMask := PFM_NUMBERING;
pf.wNumbering := 2;
dla liczb lub
pf.wNumbering := 3;
dla literek, jest jeszcze kilka możłiwości.
aby ustawić pierwszą liczbę:
pf.dwMask := PFM_NUMBERINGSTART;
pf.wNumberingStart:=3;

Pozdrawiam.

0

A gdzie to wpisać :)

0

wg. mnie należy iść na łatwizne i ściągnąć JediCodeLibrary & JediVCL z www.jedivcl.sourceforge.net (wszyściutko w prawie czystym delphi)

0

A gdzie to wpisać
Tam gdzie się chce to zmienić np. po naciśnięciu przycisku

wg. mnie należy iść na łatwizne ...
Nie wchodzi mi strona, moze to chwilowe, ale sciagne aby podpatrzyć ewentualne inne rozwiązania.
A z drugiej strony czyż nie przyjemne samemu sobie coś napisać ?

Kris

0

Przepraszam za moje ciągłe pomyłki z adresem Jedi. poprawny adres z odnośnikami do wszystkich projektów Jedi to http://projectjedi.sourceforge.net/
2 pierwsze pozycje (Jedi Code library i Jedi VCL używam intensywnie), polecam całość

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1